Wpis z mikrobloga

@Leniek W Warszawie czy innym wojewódzkim to pewnie i jest do osiągnięcia, dlatego napisałem, że może być problem - ale oczywiście nie musi. Ale już poza metropoliami nie musi być tak kolorowo, nie wszędzie są światłowody.


@Jerry664: znam miejsca na Mokotowie gdzie 6Mb/s to pobożne życzenie po kablu xD
  • Odpowiedz
@xigapot505: Tak, bo nie ma nic pomiędzy XD Można być po prostu normalnym i wiedzieć, że młodzi ludzie mają swoje potrzeby i raczej nie grają oni cały czas w Scrabble, kiedy odwiedza ich chłopak/dziewczyna :P
  • Odpowiedz
7 dzieci juz wymaga dużego domu, nie da się żyć komfortowo w 3 czy 4 osoby w jednym pokoju


@mojwa: ludzkie warunki to minimum tyle pokoi ilu mieszkańców +1 +kuchnia +łazienki po 1 na 2 osoby

W Polsce większość społeczeństwa zyje jak robaki
  • Odpowiedz
Pamiętam, jak w kwietniu ruszył program Zdalna szkoła i samorządy za kasę od państwa kupowały laptopy do nauki. Sprzęt wypożyczaliśmy rodzinom - no i przyszła taka jedna matka i wyleciała z tekstem, że gmina powinna te laptopy rozdać na własność, a nie wypożyczać, bo co ona ma zrobić, jak ma kilka dzieciaków (nie pamiętam już ile, w każdym razie 2-3, a nie 7). Odpowiedziałem jej, że z tych laptopów później będą korzystać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Leniek: Moja babcia wychowała się z siedmiorgiem (było 9 ale 2 zmarło jako niemowlęta) rodzeństwa w drewnianej chacie na wsi złożonej z kuchni i pokoju i sracza za stodołą. Byłem tam kilka razy za żywota prababci i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak oni się tam pomieścili xD
  • Odpowiedz
@encore26: Jak to jest ze te wszystkie rodziny z zarobkami ponizej przeciętnej czy nawet zarabiające najniższą, w pełni świadomie #!$%@?ą się w model rodziny 2+ w #!$%@? żeby przypadkiem za dobrze się nie żyło.
  • Odpowiedz