Wpis z mikrobloga

@nn-borg: To zazdroszczę. Mnie cały czas bierze #!$%@?. Jeszcze dziś przyszedł do mnie typ naprawiać drzwi, który dyszał jakby 3 paczki dziennie palił albo miał wirusa...
  • Odpowiedz
@nn-borg: @kab_anos: Faktycznie, gdyby podwoić liczbę testów wczoraj, dajmy na to z połowę mniejszą skutecznością koronki, mielibyśmy spokojnie pod 15k zakażonych. Aktualnie sytuacja w Polsce z koroną wygląda chyba najgorzej w Europie. Czekam na dalsze pudrowanie trupa w TVPiS oraz na dane o ofiarach korony - za jakieś 2-3 tygodnie będziemy mieć katastrofę, przy tak dużej ilości zachorowań.
  • Odpowiedz
@piter259: 5x zwiększenie testów w Polsce... Szczerze mówiąc, naprawdę jestem optymistą i nie widzę czarnej wizji świata, ale jeśli kiedykolwiek w Polsce, będziemy mieć 100k testów dziennie więcej niż przez 3 dni, to mogę zrobić jakikolwiek challenge na wykopie...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@radziuxd No to ładnie Czesi wjechali jeszcze, ciekawe z której godziny aktualizacja danych, bo spodziewałem się, że Argentyna ze strefy czasowej inszej może nas walnąć, ale nie nasi południowi sąsiedzi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BuQwald: xD
Zestawienie krajów z całego świata bez przeliczenia na 1000/1000000 mieszkańców. XD

Macie wy kowidowcy rozum i godność człowieka? XDDD
  • Odpowiedz