Wpis z mikrobloga

@Felixu: nie waliłem z 5 dni xD u mnie to jest dramat, ja bardzo dużo spermy produkuje i muszę regularnie opróżniać jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) po jednym dniu jak se nie zwaliłam to mi żyłki na jajkach wychodziły, ale przestałem benia dotykać i znowu jest elegancko. Wcześniej to zawsze ręka musiałem sobie na końcu pomoc, tera w buźkę się spuszczę samym lodem
  • Odpowiedz
@Felixu: wiesz nieużywany organ zanika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się najlepiej czuje jeśli chodzi o teścia itp jak wale często i dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne co mi przeszkadzało to ten death grip
  • Odpowiedz
@familypet: ona jest ciasna ma 16 lat, wiec to tylko wina death gripa a ze tez nie mozna sie narazie codziennie spotykac to ciezko z moim libido wytrzymac bez dotykania sie tam
  • Odpowiedz
@Felixu: hmm w gumie ja pukales? Wiesz kwestia indywidualna, mi te około 5 dni pomogło, tobie jak benia zaciskałeś jak imadło to może być dłużej potrzeba, jak mówiłem mnie jaja chciało rozerwać xD wiec tera se zwale tak delikatnie, aby, aby ten uścisk se robię
  • Odpowiedz
@familypet: jak zakladalem gume to mialem problem utrzymac erekcję wiec musialem brac sildenafil ale stwierdzilem z julka ze bedziemy sie ruchac bez gumki i przerywany skoro mi nie grozi przedwczesny wytrysk i zalanie formy
  • Odpowiedz
@Felixu: nie wiem jak ty ale ja ogólnie gumek nienawidzę, mało czuje i erekcja jest #!$%@? xD mózg już mam #!$%@? od tych julek, za dużo ich było xD jak np w jej mordzie trzymam benia to z 15 minut tez musi pracować, żebym doszedł, ale teraz przynajmniej czuje jej język a nie jak wcześniej death grip
  • Odpowiedz
@Felixu: ale #!$%@? zarabiam za dużo kasy żeby zalać jakas szmatę xD niby w prejakulacie nic nie ma ale #!$%@? wie, a nie wszystkie biorą piguły, nawet jakieś nowej to bym nie uwierzył ze bierze i tylko guma wchodzi w ruch ;(

myślałem o wazektomii, ale #!$%@? tam wole czasami nawet tylko wsadzić jej do mordy i się spuścić z czysta głowa ze nie będzie z tego dzieciaka xD potem się
  • Odpowiedz