Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Foch. Miałeś chwalić. Tylko chwalić. Nie wiesz? Baby (choć nie wszystkie) inaczej funkcjonują. Nie po to, by dyskutować o danych mechanizmach, nie po to by rozwiązywać problemy, a po to by się po pleckach klepać.

A tyś powiedział że pewnie niedojrzali byli! I ze wsi! A ze wsi to wiadomo, najgorsi... chllip, chlip, miał podrywać, a takie rzeczy MUWI! Zresztą o co się pieklić. I tak nic nie wnosila do
Zacząłeś od opowieści o strip clubie, robiąc nie najlepsze pierwsze wrażenie, wykazywałeś małe zainteresowanie jej osobą, a na końcu nazwałeś ją niedojrzałą.

Ona też się nie popisała. Kto normalny do nowo poznanej osoby pisze w pierwszych wiadomościach o nieudanym związku. Widać, że go jeszcze nie przebolała.

Ostatecznie chyba dobrze na tym wyszedłeś, że usunęła parę. Po co ci to, miras.
No i po głębszej analizie rozmowy stwierdzam że mało wnosiła do niej, ale też dużo opowiadałeś o sobie i nawet jakby chciała to wątków strip clubu np nie mogła rozwinąć.
OP: @nowywinternetach @swza @staniolo @LeVentLeCri @xVolR @LemurChmur @LilyOfTheValley: ta cała rozmowa (oprócz 2 pierwszych wiadomości) to było tylko kilkanaście minut. Nie zdążyłem nawet bardziej popytać o nią. Jak już opowiadała o byłym to nie miałem za bardzo jak zmienić tematu, bo po chwili był unmatch.

zawsze gadaj o niej, nie o sobie. Idealna konwersacja to taka, gdzie przez 80% czasu gada druga osoba

xd takie coś w ogóle jest możliwe
xd takie coś w ogóle jest możliwe na tinderze? (dla przeciętnego faceta)


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Tam sporo zakompleksionych jest co prawie w ogóle nie chcą o sobie mówić. Gdyby tak chętnie mówiły to by w ogóle problemów nie było z gadkami z nimi. A są potężne i tak ma przecież większość facetów. Nie znam wielu, którzy byliby zadowoleni ze spotykanych tam kobiet jeśli chodzi o rozmowy. Nawet mocno przystojny facet ma z
@AnonimoweMirkoWyznania: cała ta historia o wyjściu - od startu jej nie interesowała, wyszedłeś na gadułę który gadałby o wszystkim i o niczym, to toksyczne. Za to ona nie lepsza z tą atencja na pocieszanie po związku, zresztą specjalnie żeby Cię sfriendzonowac już. Dobrze zacząłeś, ale mogłeś zmyślić fajne miejsce w dwóch zdaniach i ja zaprosić.