Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o tym żeby udać się do immunologa?
Czy jest szansa, że da mi jakieś leki immunomodulujące w ciemno? Bo może wtedy by mi zdrówko wróciło.
Na ziółkach immunomodulujących mi było lepiej, ale po 3 mies. przestały działać.

Kilku boreliozowców ze społeczności chodziło na zastrzyki z grasicy i twierdzili, że nie mieli objawów póki brali te zastrzyki.

Moja zakaźnik co mnie leczyła to se żartowała "byle nie trafić w ręce lekarzy". Bo lekarze to generalnie ignoranci i w dupie mają, ale może jakbym poszedł do jakiegoś doktora nauk medycznych to by się zainteresował moim dziwnym #!$%@? zdrowotnym jak programista interesuje się tajemniczym bugiem w aplikacji i wykorzystałby mnie do testowania jakiś nowych terapii?

#lekarz #medycyna #immunologia #borelioza #zdrowie
  • 4
Co sądzicie o tym żeby udać się do immunologa?

Czy jest szansa, że da mi jakieś leki immunomodulujące w ciemno? Bo może wtedy by mi zdrówko wróciło.


@programista4k: zawsze mozesz isc, ale na pewno nie dostaniesz lekow w ciemno, zrobia ci badania i zdecyduja albo pokieruja gdzie indziej. jezeli mialbys mozliwosc to polecam https://uckwum.pl/szpital-kliniczny-dzieciatka-jezus/klinika-immunologii-transplantologii-i-chorob-wewnetrznych/
@tomislawniepelka: no i pewnie nic nie wyjdzie z tych badań, a jak powiem, że ciem na moja odpowiedzialnosc? W liceum miałem bardzo mało leukusiów 1 pkt. przy normie 4 - 10, ciagle anginy i hematolog dał mi cos do wypicia i sie naprawiło.
To może nich mi znow dadza takie picie.