Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #uplay
Kurła, jak mnie wkurza takie zachowanie klientów gier, w tym przypadku Uplay(The Division 2), ale praktycznie wszyscy to robią: pobierasz grę cały dzień, bo masz taki sobie internet, idziesz spać, bo dziś już nie masz czasu grać, odpalasz następnego dnia, gdy masz jeden dzień w tygodniu wolnego, a tam jeszcze malutki update 5GB wzwyż, raz mi całego Fallouta 76 pobrało(kilkadziesiąt giga) i dzień w plecy, to sobie pograłem...kara boża za granie w gównianą grę.
Teraz się ściąga 5GB z prędkością 600kB/s(mam kilka razy szybszy net), gdyby nie ogromna potrzeba odmóżdżającego grindu, to bym się wkurzył;)
  • 4
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: możliwe, grałem ponad miesiąc temu(prędzej dwa-3), skasowałem bo potrzebowałem miejsca na inne gry, teraz chcę skończyć ten dodatek w Nowym Jorku i muli to pobieranie tak, że zaczynam piany dostawać, a chyba mogłem pominąć, bo było okienko stay offline and play, tylko za szybko kliknąłem idź online i pobierz update(myślałem że to mały update skoro dopiero co pobrałem całą grę)

A teraz jeszcze sobie przypomnieć metę, to będzie problem, jakie