Wpis z mikrobloga

Wlazłem na ten tag w sumie przypadkiem i w sumie skomentuje-żeby nie było, że jest tylko jedna opinia o panu ŁB.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, że @chris_mack to albo ŁB, albo ktoś z jego otoczenia - kopiąc się z tymi tu na tagu, robisz sobie/jemu tylko krzywdę. Ci ludzie robią ci/jemu tylko darmową reklamę i tyle. Nie ma co się kopać z koniem. Ja np. nie obejrzałbym filmu z montażu wiązarów, gdyby nie wysryw jakiegoś wykopka gdzieś na tym tagu — a tak pewnie zerknę (i cyk wyświetlenia rosną)

Co do hejterów na tym tagu — widzę że konkurencję developerską domów jednorodzinnych w zachodniopomorskim mocno musi piec dupa — normalnym ludziom by się nie chciało XD.

Chłop zrobił coś, czego na YT wcześniej nie było. Pokazał filmy z realnej budowy domu. Na początku pokazywał każdy fuck-up. Nie wiem czy tak jest teraz - ale się nie bał pokazać jak coś #!$%@?ł. No i w sumie - gość ma swój kanał to robi na nim to co uważa za słuszne - #!$%@? się, że pieski filmuje to jest #!$%@? żałosne. #!$%@? was obchodzi kto na czym kręci hajs (no chyba że się zabrał za "wasz" kawałek tortu)

I na koniec — mnie też zaczęło #!$%@?ć, że nie ma już typowych filmów z realnej budowy i jest łapanie 5 srok za ogon. Być może przyjdzie refleksja.
#domza150tysiecy
  • 28
  • Odpowiedz
@chris_mack: Wcale jej nie oskarżam tylko twierdzę że wie co tu się wyprawia. Ciężko załapać? Myślę że jasno się wyraziłem. Dla mnie temat zamknięty. A Ty człowieku nie spinaj się tak bo Ci zwieracze....
  • Odpowiedz
@langusta77: chciałbym abyś najpierw udowodnił, iż moje kłapanie odbywa się za jej wiedzą, przyzwoleniem lub nawet jak sugerujesz współudziale. Twoje domysły i chore urojenia to jednak trochę za mało nie sądzisz? Jeżeli nie potrafisz tego udowodnić to odwołaj swoje słowa i przeproś za to ze niesłuszne ja oskarzyles.
  • Odpowiedz
@chris_mack: A skąd Ty wiesz że stokrotka o niczym nie wie co tu się dzieje, mieszkasz z nimi? Dla mnie ważniejsze było i jest to że banujesz ludzi gdy ktoś Ci zwraca uwagę, że nie wypada publicznie mlaskać na kobietę jak na .... Zachowanie typowego..... Lub robisz to dla większej oglądalności. Pisanie że lał byś w pysk, więc za takie mlaskanie na te kobiety też powinieneś dostać po pysku. Oczywiście
  • Odpowiedz