Wpis z mikrobloga

Wlazłem na ten tag w sumie przypadkiem i w sumie skomentuje-żeby nie było, że jest tylko jedna opinia o panu ŁB.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, że @chris_mack to albo ŁB, albo ktoś z jego otoczenia - kopiąc się z tymi tu na tagu, robisz sobie/jemu tylko krzywdę. Ci ludzie robią ci/jemu tylko darmową reklamę i tyle. Nie ma co się kopać z koniem. Ja np. nie obejrzałbym filmu z montażu wiązarów, gdyby nie wysryw jakiegoś wykopka gdzieś na tym tagu — a tak pewnie zerknę (i cyk wyświetlenia rosną)

Co do hejterów na tym tagu — widzę że konkurencję developerską domów jednorodzinnych w zachodniopomorskim mocno musi piec dupa — normalnym ludziom by się nie chciało XD.

Chłop zrobił coś, czego na YT wcześniej nie było. Pokazał filmy z realnej budowy domu. Na początku pokazywał każdy fuck-up. Nie wiem czy tak jest teraz - ale się nie bał pokazać jak coś #!$%@?ł. No i w sumie - gość ma swój kanał to robi na nim to co uważa za słuszne - #!$%@? się, że pieski filmuje to jest #!$%@? żałosne. #!$%@? was obchodzi kto na czym kręci hajs (no chyba że się zabrał za "wasz" kawałek tortu)

I na koniec — mnie też zaczęło #!$%@?ć, że nie ma już typowych filmów z realnej budowy i jest łapanie 5 srok za ogon. Być może przyjdzie refleksja.
#domza150tysiecy
  • 28
  • Odpowiedz
Co do hejterów na tym tagu — widzę że konkurencję developerską domów jednorodzinnych w zachodniopomorskim mocno musi piec dupa — normalnym ludziom by się nie chciało


@JohnnyRotten: tu nawet nie konkurencja developerska domów jednorodzinnych z zachodniopomorskiego musi hejtować tylko cała budowlanka. Łukasz pokazał ludziom że jednak da się zrobić prosto, dobrze, bez chlania, bez zostawiania bałaganu. Teraz każdy inwestor kontroluje wykonawców czy ława zaszalowana, czy chudziak dobrze wylany i nie
  • Odpowiedz
@Lukama: konstruktywna krytyka? Bardzo Cię proszę pokaz mi gdzie bo ja tu w większości widzę tylko bełkot zakompleksionych frustratow.
Kurnik powiadasz, dla niektórych te106 m2 to spełnienie marzeń o własnym kącie i #!$%@? Ci tego. Pochwal się swoimi komnatami.
  • Odpowiedz
@JohnnyRotten: @NiebieskiWStringach: nie sądzę żeby to była konkurencja. Większość z nich to totalni dyletanci w sprawach budowlanki. Bzdury tu takie wypisują, że obłęd. Póki co najlepsza była teoria o docinkach otworów pod stolarkę. Specjalista jeden wymyślił, że projekt jest skopany bo nie uwzględnił długości bloczka, wstawił okna na pałę i potem trzeba docinac. Mistrzostwo, ale takich kwiatków tu sporo.
Ja mam na to inną teorię. Podejrzewam, że większość
  • Odpowiedz
@JohnnyRotten: @NiebieskiWStringach Nikt nikogo nie chce niszczyć, jak to niby twierdzi ten zielonka chris_mack, który co ciekawe broni i liże dupę ŁB po same jaja, a najbardziej się wzburzył na wspomnienie jego partnerki... Siedzi tu tylko na tych dwóch tagach i udaje, że nie jest z nim powiązany. Jednocześnie jakimś dziwnym trafem ludzie odnaleźli odpowiedzi na pytania/zarzuty z Wykopu na jego filmach...
Żadna konkurencja - wytłumaczenie jest proste. ŁB
  • Odpowiedz
@Scottie-33: prześledz sobie wypociny astriego a znajdziesz wpisy o niszczeniu i broni obosiecznej. Jeszcze do niedawna najbardziej pluł tu jadem (zresztą nie tylko tu) ale jakoś zamilkł. Nikogo nie bronię, ja tylko pokazuje Waszą nizine umysłową. I nie wiem co Wy macie z tym lizaniem dup i jajec. Jakiś fetysz? Bawta się jak chceta ale beze mnie.
I owszem wzburzylem się na wspomnienie jego partnerki bo #!$%@? mnie takie prostackie
  • Odpowiedz
@chris_mack: A jak sie zachowywał ŁB na widok dziewczyn podczas swoich jazd na mieście? Typowy cebulak i prostak. Przestał to robić jak została mu zwrócona uwaga pod jego filmikiem i oczywiście poleciał BAN.
  • Odpowiedz
@chris_mack: Tak się składa że jestem o wiele starszy od Ciebie Łukaszu. Wystarczy przejrzeć Twoje wypociny jakie tu wypisujesz i jak odpowiadasz. Niestety ale stokrotka też tu ma swój udział taka to prawda. Dla mnie jest to chore że blokujesz ludzi a tu masz czelność harcować. Ale to już kwestia kultury.
  • Odpowiedz
@langusta77: być może jesteś starszy ale to 77 to chyba raczej IQ aniżeli wiek.
Kłapiesz jęzorem bez zastanowienia, rzucasz jakieś oskarżenia, mieszasz w to wszystko bogu ducha winną kobitke bo przejrzałes moje wypociny? Czy ty jesteś normalny? To jest oznaka kultury?
Dowody, konkrety a nie jakieś Twoje chore urojenia.
  • Odpowiedz
@chris_mack: Nie twierdzę że osobiście wypisuje, ale zna treści tu komentarzy bo to się tyczy Twojej osoby a stokrotka jest wtajemniczona we wszystko( Twoje słowa). Podaj mi przykład z oskarżeniami to chętnie odpowiem. Jak na razie to Ty tu kłapiesz jęzorem widząc po ilości komentarzy na wykopie.
  • Odpowiedz
@langusta77: Dowody poproszę Panie kulturalny a nie domysły.
Oskarżasz niewinna kobietę o udział w mym niecnym procederze. Albo to udowodnij albo przeproś Panią Stokrotkę.
Jest jakiś limit komentarzy o którym nie wiem?
  • Odpowiedz