Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Nadal to nie jest jednak merytoryczna praca posła - głosowanie jest jej zwieńczeniem co najwyżej. Opka ciesząc się z tej wypowiedzi jedynie pokazuje swój poziom intelektualny.

A opozycja wykonała kawał dobrej roboty blokując ten bubel prawny....

Ależ oczywiście. Wszystko co blokuje opozycja to bubel prawny. A potem płacze że wybory przesunięte, a rząd czegoś nie robi zawartego w ustawie którą blokują. To jest merytoryczna praca opozycji czyli nie tworzenie niczego
Ależ oczywiście. Wszystko co blokuje opozycja to bubel prawny. A potem płacze że wybory przesunięte, a rząd czegoś nie robi zawartego w ustawie którą blokują. To jest merytoryczna praca opozycji czyli nie tworzenie niczego tylko blokowanie.


@ediz4:

Bubel prawny to np. obowiązek maseczek ponad pół roku nie byli w stanie tego naprawić. Wybory też były bublem prawnym- wybory korespondencyjne kiedy jednocześnie w pełni legalne jest wynajmowanie mieszkań/domów bez dostępu do skrzynki
Proszę o poważną odpowiedź- czy możliwość wezwania do pracy przy chorych kobiety która urodziła dziecko jest bublem prawnym?


@KakaowyTaboret: Zamiast zadawać takie pytanie polecam dowiedzieć się jak wyglądała weryfikacja później wezwań i ilu osobom je cofnięto. Dlatego też w tej nowej ustawie dodano Naczelną Izbę Lekarską. Więcej wiedzy - mniej populizmów
Zamiast zadawać takie pytanie polecam dowiedzieć się jak wyglądała weryfikacja później wezwań i ilu osobom je cofnięto. Dlatego też w tej nowej ustawie dodano Naczelną Izbę Lekarską. Więcej wiedzy - mniej populizmów


@ediz4:

Okej- czyli zróbmy jeszcze większy bałagan by cofać wezwania bo komisje lekarskie i zdrowotne nie mają co robić.

Więcej wiedzy i przewidywań niż populizmów. Na pewno możliwość wzywania do pracy po to by wezwanie cofnąć bo było bez
Okej- czyli zróbmy jeszcze większy bałagan by cofać wezwania bo komisje lekarskie i zdrowotne nie mają co robić.


@KakaowyTaboret: No tak bo wojewoda powinien mieć wiedzą o sytuacji życiowej każdego lekarza.

No ale PiS lubi dawać odpowiedzialność niżej xDDDDD Tak jak miesiąc temu nauczyciele się dowiedzieli czy mają prowadzić lekcje normalne czy przygotowywać się na zdalne, a sporo z nich przygotowywało to i to bo np. w niedziele nie mieli czasu
Przestań wymyślać bzdury bo marnujesz mój czas.


@ediz4:

Nie. To nie są bzdury mam w rodzinie nauczycieli. Mam dać datę i godzinę konferencji i co było na niej mówione? Wtedy mnie przeprosisz?

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Wątpię by przeszło CI to przez gardło.