Wpis z mikrobloga

  • 7
Bartosz 23 Warszawa

Zgłoszenie 1879ff242559f74e z dnia 2020-10-19 23:32:52

Imię: Bartosz
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Miły, dusza towarzystwa, spokojny. W pracy jestem metrologiem a weekendami kończę studia z zakresu elektrotechniki na politechnice warszawskiej. Mam luźne podejście do życia ale często wyglądam na poważnego ale to tylko pierwsze pozory :D

Wygląd
Wysoki 198cm, średnio zbudowany, znajomi mnie porównują często do tzw miśków, brunet zielone oczy

Zainteresowania
Majsterkowanie, elektronika, książki, podróże, upalanie gruzów na torach, motosport, seriale/filmy i fantastyka.

Czego oczekuję?
Prostego związku w którym obie połówki się angażują.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólne śniadanie, długi spacer z psem, Mile spędzony czas przy telewizorze oglądając serial który nam przypadnie do gustu, zakończenie dnia to wspólna kolacja przy świecach.
Alternatywnie wyjazd na jeden dzień do innego miasta bądź państwa i wspólne zwiedzanie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Jeśli chodzi o mój stosunek jest bezproblemowy
Na dzieci i ślub to jest trochę za wcześnie ale nie jest to dla mnie minus. Używki bez problemu.

Ciężko coś tu więcej mówić o sobie.
Lubię dobre jedzenie, ciekawe miejsca, czytam książki i majsterkuje od czasu do czasu.
Zamiast pisać, lubię rozmawiać :D

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz