Wpis z mikrobloga

@Prettylittlepsycho:

Cudowna recenzja @FELIX90 zachęciła mnie do zakupu, tego o to niżej prezentowanego maleństwa. Jest to bardzo dobry wybór dla ludzi, którzy utracili zmysł węchu, bądź dla ludzi #!$%@?. Ciekawe czemu to kupiłam, anyway. Przechodząc już do sedna tego długiego wywodu. Z czym mogę porównać ten zapach bądź z czym mi się kojarzy? Pierwszy niuch i czuję coś mydlanego, a'la stare mydło z jeszcze czystej łazienki, następnie przechodzi to w coś metalicznego, a później to już zaczyna się istna tragedia. Mam #!$%@? feelsy jak kot z wojny, toi toi na wieskiej imprezie zmaglowany już przez setki ludzi, obrzygany, osikany. To pierwsze skojarzenie.
Drugie to, a jakże by inaczej, znowu kibel, tym razem na pkp, nieremontowanym od 40lat. Gdzie na brudnej, lepiącej się od sikow podłodze, leży szmata niewymięta, która gnije gdzieś w kącie i czeka na samoistny rozkład. Żadnego gowna nie czuje, żadnej spermy nie czuje, choć tu ciężko stwierdzić, ani żadnych innych wydzielin. Co nos, to opinia. Mój brat stwierdził, że śmierdzi mu to babcią klozetową, a moja mama, że jak stary, mokry ręcznik, ubrudzony krwią, który leży od roku w babcinej łazience i sobie gnije.
Jednym słowem nie polecam, chyba że ktoś chce to polecam. Dalej go puszczam w świat, jeszcze jutro tylko psikne się do pracy co by ludzi #!$%@?ć, i żegnam się. #perfumy
Pobierz Prettylittlepsycho - @Prettylittlepsycho: 

Cudowna recenzja @FELIX90 zachęciła mni...
źródło: comment_1603147696ltGPI3u3ZAhhXk77nV8mDn.jpg
  • 4