Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, wrzucam jeszcze raz, bo zapomniałem o tagach. Mam nadzieję, że moderatorzy będą wyrozumiali.

Cześć. Może ktoś polecić jakieś ciekawe materiały o kupnie pierwszego mieszkania/domu? Najlepiej jakąś książkę, żeby kompleksowo objąć temat. Szukam czegoś co z jednej strony objęłoby temat od strony technicznej (na co zwracać uwagę przy zakupie, jak ocenić wartość danego mieszkania, na czym nie oszczędzać, co implikują różne alternatywy itp.), a z drugiej poruszyłoby temat kredytowania. Dodam, że nie biorę się teraz za szukanie, bo widzę jakiś kryzys i szukam okazji. Po prostu czas pójść na swoje, a mieszkanie na stancjach zaczyna mnie irytować. Nie mniej podchodzę z zimną głową i chcę się możliwie najlepiej do tego przygotować. Jakiekolwiek sugestie poza książkami/innymi materiałami mile widziane. Warszawa, jeśli to ma znacznie.

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8d3e50605297c54a62cff6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3