Wpis z mikrobloga

Dzień 44 - 52:

Dawka bez zmian (ok. 30 mg na dobę)

Postanowiłem napisać, ponieważ zauważyłem dwie zmiany - pierwsza (najgorsza): na czole wyskoczył mi pewien podskórny guzek o średnicy ok. 1-1.5 cm. To po prostu jakieś małe uwypuklenie na czole, widoczne pod kątem. Być może to po prostu wielki pryszcz pod skórą, który się dopiero tworzy - nie wiem, oby to było normalne i zeszło jak najszybciej. Druga zmiana dotyczy stanu suchości, zauważyłem, że skóra jest nadal raczej sucha, ale wydaje mi się, że suchość jest mniejsza niż jeszcze np. 2-3 tygodnie temu - dotyczy to zarówno twarzy, ust, pleców, jak i włosów.

Poza tym brak zmian (w tych poprawy stanu skóry), tak samo brak jakichś szczególnych skutków ubocznych.

#tradzik #izotek #zdrowie #dermatologia #medycyna
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_77: dosyć późno to było w moim przypadku, po kilku dobrych miesiącach gdy zaczęło mijać początkowe pogorszenie. A taka największa zmiana na plus to u mnie była niedawno, bo ze 2-3 miesiące temu. Daleko mi do ideału ale jest już całkiem ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_77 mam wrażenie że po prostu te początkowe niskie dawki się u mnie nie sprawdzały, nawet suchości dużej nie miałem wtedy. Dopiero gdy dawki wzrosły to było trochę lepiej. Ale wiadomo, u każdej osoby wygląda to pewnie inaczej.
  • Odpowiedz