Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #motoryzacja już raz was pytałem o wybór samochodu między #stinger a #bmw M340i. Podjąłem wtedy decyzję że będzie to Kia ze względu na cenę oraz wyposażenie. Wyszedł lift, mam już oferty pozostaje jutro podpisać leasing i czekać na samochód. No właśnie, zobaczyłem #volkswagen arteona Shooting Brake R i bardzo mi się spodobał. W piątek nawet byłem oglądać w salonie (niestety wersji R jeszcze nie ma, ma być dostępna w połowie listopada) i zrobił na mnie duże wrażenie, jest bardzo ładny ʕʔ w środku ma kilka słabszych miejsc jak tunel środkowy czy oparcie lewego łokcia(mało miejsca i twardo) czy brak wentylacji w fotelach ale ogólnie naprawdę bardzo ładne auto, dużo miejsca w środku. Cena za artka pewnie wyjdzie ok 250 000 pln brutto po rabatach. Martwi mnie silnik 2.0 tsi 320ps, co o nim sądzicie? Z tego co wiem to wał jest zakuty reszta prawdopodobnie nie. Proszę was jeszcze raz o opinie bo mam mętlik w głowie.
  • 41
Z tego co wiem to wał jest zakuty reszta prawdopodobnie nie.


@Mjolnir: w serii (bo modów grubych tam nie wstawisz w leasingu) na czas gwarancji to nie jest naprawdę twoje zmartwienie. Nie wysadzisz tego podczas gwarancji choćbyś chciał przy normalnym użytkowaniu tego typu auta
@Mjolnir: Mirku zastanów się nad swoim postępowaniem - z BMW chcesz zejść do Pastucha, który jedyne co ma fajne to pas przedni z zewnątrz!

Kia to auto tylnonapędowe z dołączanym przodem, ma świetny silnik V6, te 370KM to w zasadzie soft-turbo: mały chip i robi 100-200 w 10 sekund z hakiem SZTOS! Wyposażenie mówi samo za siebie... ile rabatu Ci dają na Arteona że też wychodzi 250.000? 100.000PLN? XD

Wybierz mądrze