Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym się trochę wygadać i prosić o wsparcie/rady. Jestem 23 letnim #rozowypasek mocno zakompleksiony. Ostatnio miałam wiele ciężkich przeżyć (m.in śmierć bliskiej osoby) przez co podupadłam na zdrowiu psychicznym i przez to moje kompleksy zaczęły wychodzić na wierzch. Wiem, że mam swoje plusy - rysy twarzy, dobre proporcje, wzrost, dobre zdrowie, ale też i spore defekty. Teoretycznie do poprawy. A ze w zasadzie nie mam z kim o tym porozmawiać (niebieski nie przykłada wagi do "szczegółów") a miło by było dostać jakieś tam wsparcie i może #rady . Zatem:
- Kiepskie #wlosy : wypadają, czasem robią się jasne przy końcach. chciałabym, by ktoś mi sprawdził ich stan i coś doradził, ale właśnie w jakiej profesji? Fryzjer, #trycholog ? Czy może poszerzyć dietę o jakieś konkretne składniki? chciałabym długie, trochę gęstsze i zdrowe włosy.
- krzywe dwójki. Więc muszę w końcu się odważyć iść do #ortodonta + wybielić i usunąć kamień
- #rozstepy : niestety jest ich sporo na udach i tyłku. Nie są duże, ale da się wyczuć, że są. Wiem, że z kolorem już się nie da nic zrobić, ale może spłycić chociaż się da?
- krzywe nogi. Fakt, że nie jakoś bardzo, ale jak już mam pracować nad postawą to być może można w jakimś stopniu ćwiczeniami wyrehabilitować tę wadę w jakimś stopniu.
- popękane #naczynka na nosie - chyba da się usunąć laserem
- #wagry na nosie, dość paskudne... część usuwam w domu, ale to nie wystarcza
- polepszyć stan dość świeżej #blizny na nodze i ręku
Wiem, że to wszystko wpływa niejako na moją pewność siebie i psychikę. Akceptuje wszystko inne, a nawet poszczególne elementy mnie bardzo mi sie podobają. Ale chciałabym poprawić to, co się da poprawić. Aktualnie odżywiam się zdrowo, ćwiczę kondycje i lekką muskulaturę.

#wyglad
#uroda
#problem
#pytanie
#pomoc
#psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8c735c605297c54a62ce64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
MeksykańskiKarp: Wydawało mi się, że kochający niebieski sprawia, że takie rzeczy jak pęknięte naczynko nie wpływają na samoocenę. Ale co ja tam wiem, różowy przegryw here. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

włosy - grupa włosing na fb do kondycji, fryzjer do koloru. Rozstępy i naczynka - medycyna estetyczna, laser. Wągry - kosmetyczka, oczyszczanie i kwas salicylowy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: Napisałam po kolei problemy i to, że nie wiem do jakich specjalistów się zwrócić - to wynika trochę z tekstu. Ale jeśli jest niejasność, to własnie z włosami do kogo sie udać? usuwał ktoś rozstępy? Ktoś zna się na rehabilitacji nóg? usuwał ktoś wągry i czym? itd itp

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania:
- włosy: grupa na fb: Włosing
- rozstępy: Lioton 1000
- naczynka i wągry: grupa na fb Składy kosmetyków przestaną być niewiadomą
- blizny: jak już zagojone, ale jeszcze w miarę świeże, to Cepan