Wpis z mikrobloga

Ta grupa perfumowa na Fejsie to czyste zloto, ciekawe czy znajdzie chetnego.

"Dziś na sprzedaż lecą 3 flakony Mancera Instant Crush 120ml we folii.
Cena: 500zł za sztukę (do niewielkiej negocjacji)"


#perfumy
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qtavon: Wiem, że tam marże k-------e często narzucają, ale ta Mancera jest z tego co widzę na Perfumehub za 610 najtaniej teraz. Pewnie są braki i jak wróci do normalnych sklepów to cena spadnie, ale jak ktoś chce na już to ¯\_(ツ)_/¯ śmierć frajerom.
  • Odpowiedz
@JanuszKukaracza: paragonem. Elo
Nikt się nie dosrywa do wysokich cen w perfumeriach. Jak pojawia się towar za 280 złotych w sklepie i jedna osoba go wykupuje, po to, żeby na naiwniakach robić hajs to jeśli tego nie piętnować, to chociaż ponabijać się można.
  • Odpowiedz
@Qtavon: Ja tu nie chcę siać gównoburzy, ale wiem co nieco i niestety to jest prawda. Perfumy sa towarem na który trzeba wystawiać paragony. Poza tym takie masowe rozbiórki dla US to jest handel ciągły i zorganizowany. C--j, ze tej kwoty 1000 ileś przychodu się się nie przekracza. Ja tu nikomu źle nie życzę, ale radzę się dobrze zorientować. Dlatego. Nie mówię już o tych grupach perfumowych. Dla mnie to
  • Odpowiedz
@JanuszKukaracza: Pewnie by mogl jakby ktos na tym zarabial, a do tego prowadzil swoja dzialalnosc gospodarcza. Problem w tym ze osoba fizyczna ktora oddaje czesc perfum w ramach rozbiorki nie dokonuje handlu i nie wykazuje przychodu, dlatego nie musi prowadzic ewidencji fiskalnej.

Co do drugiej czesci komentarza, nie rozumiem Twojego prztyku o mentalnosci polakow. @felix90 bardzo rzeczowo wytlumaczyl Ci dlaczego smiejemy sie z takich zachowan. Ludzie maja prawo wystawiac
  • Odpowiedz
@JanuszKukaracza: Pytasz czym się różni, to ci powiedziałem jedyną różnicę jaką widzę + ochrona konsumenta w przypadku sprzedaży wysyłkowej z normalnego sklepu. Doszukujesz się trochę na siłę i płyniesz z teorami.
  • Odpowiedz
@Qtavon: Co do mentalności polaków, no to prosto Ci wytłumaczę. Śmiejesz się z osoby prywatnej, ale nie z rasowego handlarza więc masz problem z ceną czy z faktem, ze typek nie posiada zarejestrowanej DG? Trochę się gubicie w tym śmieszkowaniu już
  • Odpowiedz