Wpis z mikrobloga

dzień dobry, (pokazuje Ranigast, masuje się po szyi i karku, robi wodę z sokiem), no fakturę dałem szef wypisał pieczątkę stówę musiałem dać (pokazuje okno), było stare okno drewniane zarejestrowane jest że tu nagrywam, będziemy testować (je makowca) ciasto sernik dobry, sama Asia powiedziała że schudłem bo martwiłem się o Krzyśka, chciałby wyjść ze szpitala ale lekarze na rehabilitację chodzi, widno się robi, musiałem ręce umyć mydłem, dziś 17 za 10 dni sprawa o motoring jako poszkodowany to moje było, powiem w sądzie że tylko chcę żeby mi to zwrócili, Krzysztof obraża ludzi to nie dziwne że są naloty, ja normalnie nagrywam a jak było wcześniej że agresja nonstop była u mnie, wy gadacie że my ze sobą jesteśmy głupoty gadacie, jak on nagrywał jak odnosił się do ludzi, chyba nie macie za złe że zarabiam pokazuję ogółem muszę być tutaj bo to Krzyśka własność zameldowany jestem na stałe, trochę pospałem tu dziwnie się śpi, musiałbym mieć inne miejsce, trzeba pomyśleć bo nie będę wydawał pieniądze jak on mnie traktował kolorowe jarmarki śpiewał na mnie, myślał że jest nie wiadomo kim chciał się wywyższać, poranek do pracy się wybieracie a to moja praca podatek muszę płacić zus i inne rzeczy, prawie 1000zł z konta idzie od razu a wy myślicie że zarabiam nie wiadomo ile, nie mam kopalni złota, Asię pozdrawiam napisała że się martwi o moje zdrowie, ja w domu nonstop jestem nie muszę maski nakładać, powoli znów będą zamykać bo ten wirus, była świńska grypa wymyślają lekarstwo, weekend sobota, widziałem jak się jeden człowiek scena on siedzi gesty pokazuje ludzie klaszczą a ja wam pokazuję jak to jest, o długopis agrykola z banku bo wirus był i długopisy dawali, jeszcze swojego firmowego długopisu nie mam hehe, tu jest małe pomieszczenie trochę rzeczy mam
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - dzień dobry, (pokazuje Ranigast, masuje się po szyi i karku, robi wodę z so...
źródło: comment_160300936768LswEWQp43qsT1T7z5sNA.jpg
  • 8