Wpis z mikrobloga

Nie pomyślałem o tym. Może spróbuj i powiedz jak poszło. Wszystkie kobiety które ja znam posiada macice, a niektóre urodziły nawet dzieci.
  • Odpowiedz
@MEKO: nie ma racji. Podsyłam link do artykułu o elfce, której dzieci to ludzie z elfią duszą. Czyli nie tylko człowiek z macicą, elf też, nie można tak dyskryminować innych ras. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/8779210/piers-morgan-baffled-woman-identifies-as-elf-good-morning-britain/

No i z jakiej paki zakładasz ze osoba z filmiku to „babka”? To niezbyt genderonormatywne.Co jeśli jest genderfluid i aktualnie się identyfikuje jako neutrino? Musisz oduczyć się takiej mowy nienawiści :)
  • Odpowiedz
@juma777: Kajam się i dziękuję za uświadomienie tego jak okropnie niepostępową i fobiczna osobą jestem. Mam nadzieję że nie urażam nikogo poprzez użycie słowa "osoba."
  • Odpowiedz
Nie znam się, ale jeśli facetowi wszyje się macice, to czy jest zdolny urodzić dziecko.


@Richtig_Piwosz: a cała fabryka hormonalna będzie suplementowana, no spina się wszystko idealnie, żeby chłop urodził dziecko
  • Odpowiedz
@DynPydro: Ale kobieta, której > Natomiast przeszczep macicy od kobiety kobiecie mają miejsce i niektóre nawet rodzą dzieci.

Ale mówimy tu nadal o kobietach. A na filmiku jest mowa o człowieku, co siłą rzeczy dotyczy zarówno mężczyz jak i kobiet.
  • Odpowiedz
Anegdotka opowiedziana przez nauczycielkę biologi w podstawówce (lata 90).
Przeprowadzono eksperyment, z grupą ludzi (kobiety i mężczyźni).
Ktoś zawołał do nich: > hej człowieku;
Podobno tylko mężczyźni się odwrócili.

  • Odpowiedz