Wpis z mikrobloga

zagrałem do tej pory w lidze 4 mecze
w pierwszym 2:3 w dupe po 2 bramkowym prowadzeniu
w drugim 6:6 z jakimś spoconym maciusiem i musiałem go ugrywać w karnych
w trzecim też dogrywka
w czwartym #!$%@?ło mi fife po strzeleniu gola na remis i zaliczyło oczywiście porażkę
jak ja szanuje pro playerow i ogolnie ludzi, którzy mają do tej gry cierpliwość bo ja już jestem na skraju osrania fut champions bo te nagrody nie sa warte takiego zastrzyku kortyzolu jaki ta gra oferuje weekendami xD
#fut
  • 4
  • Odpowiedz
@ellenfelek: Ja zagrałem 6 meczów (bilans 4-2) na platformie testowej czyli PC. Po tych wszystkich patchach jakie wyszły stwierdzam (chociaż do niedawna sie z tym nie zgadzałem) że to jest kopia fify 20. Odbiory nie działają znowu trzeba odebrać piłke 5 razy zanim zostanie przy nodze naszego zawodnika. O kierunku podania decyduje gra a nie gracz wiec jak chcesz pograć podaniami w srodku pola - zapomnij 2-3 podanie jest u
  • Odpowiedz
@Digga_Radikal: a no ta, bo skill jest wyznacznikiem tego, ze ci fife w trakcie meczu #!$%@? i przypisuje porazke xD idz byc toxiciem gdzie indziej
zreszta tak czy siak wiekszosc takich co cisnie innych od slabych grajkow, albo ma kompleksy albo sama wbija g3 w ostatnim meczu więc gadaj sobie zdrow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz