Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak zabronili kiedyś jazdy bez konkretnego powodu i wlepiali mandaty? XD


@NamietnyDzwigowy: W Niemczech tak jest od lat, nie można jeździć autem bez konkretnego powodu, ale łatwo można ominąć kare przy kontroli policyjnej, można powiedzieć, że jedzie się do rodziny.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: @eluwina321: Może to dziwne prawo w Niemczech, ale jak byłem ostatnio w Polsce na kilka dni, to nie mogłem publicznie spożywać alkoholu o_O

Jak zabrałem koleżankę do siebie do Niemiec na kilka dni to dziwnie się czuła jak mogła legalnie pić piwo na ulicy...

Więc uważam, że Polskie prawo jest dziwniejsze, czemu zabraniają spożywania alkoholu w miejscu publicznym?
Bezsensowna jazda autem ja rozumiem, bo bezsensownie hałasuje się i zanieczyszcza
  • Odpowiedz
woziłem ze sobą umowę z pracy na wszelki wypadek jak jeździłem do dziewczyny która mieszkała w moim rodzinnym mieście xD i raz się przydała


@hihi_jery: Ciekawy sposób, ale jazda do znajomych nie jest karalna... Tylko jazda bez sensu...
  • Odpowiedz
Prawo czy Polskie czy Niemieckie nie zostało stworzone tak od siebie, tylko ma sens i jest dla dobra społeczeństwa! Więc należy go się trzymać...
Wyobraźcie sobie świat, jeżeli każdy mógł by robić na co miałby ochotę, pewnie nigdy byśmy niczego nie osiągnęli...
  • Odpowiedz