Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam takie pytanko odnośnie #cyberpunk2077 Po wczorajszym #nightcitywire zajarałem się na tą grę już maksymalnie, do tego stopnia że zamówiłem już sobie gamingowego lapka specjalnie pod tą grę. No kurdę, na dzień dzisiejszy największy sceptyk nie przekona mnie że ta gra może być niewypałem. Mam wiele pytań, na które odpowiedzi w sumie nie chcę znać na tą chwilę (niech pozostaną one słodką tajemnicą do dnia premiery), ale o jedno muszę zapytać. Wiadomo że gra będzie miała polski dubbing i w związku z tym ciekawi mnie czy jest gdzieś jakieś info kto będzie podkładał głosy w tej grze? Jak to było z #wiedzmin 3 (bo wtedy nie śledziłem tematu)? Były informacje przed premierą że głos Wiedźmina to będzie Rozenek, a Ciri to Cieślak? Wiadomo coś kto będzie podkładał głos głównego bohatera i pozostałych postaci w Cyberpunk'u, czy trzeba czekać do 19.11. żeby się tego dowiedzieć? #gry #cyberpunk #cdprojektred #ciekawostki
  • 9
  • Odpowiedz
@Bruno76 Też czekam na premierę Cyberpunka z Legionem, tylko mój ma 1660Ti ale jestem optymistycznie nastawiony że nie będzie problemów z grywalnością na takim sprzęcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@XNiemcu: też myślałem o 1660ti , ale jak już kupuję sprzęt raz na 5 lat, to chciałbym chociaż zobaczyć jak wygląda ten ray tracing, nawet w laptopowej bieda wersji ;)
  • Odpowiedz