Wpis z mikrobloga

#!$%@?@ co sie dzisiaj #!$%@? to ja nei wiem xDDDDD
bylem przed chwila w zabce po jakies zarcie ale po kolei. jestem u kolegi obecnie, on mieszka z dala od miasta, ale nie jest to wies. zabka akurat tam byla to sobie tam podjechalem (bo mam prawko w przeciwienstwie do przegrywow xDDD). wchodze elegancko do srodka a tam w kolejce juz stoi @Mescuda xDDDDD zauwazyl mnie, troche sie speszyl. ja tak przy wszystkich:
-siema mescuda! ty znowu pobiegles jak kundel po harnasia dla starego? xDDD
a on:
-wypad stad... w 2min musze byc w domu albo inaczej stary bedzie mi jutro kazal krzaczki obcinac za darmo...
a ja takie xDDDDD
no nic, wybralem sobie produkty, gdy podbilem do kasy to mescudy juz nie bylo. mam juz placic a do sklepu wchodzi @Przegrywiusz z jakas dziewczyna ubrana jak labadziara xDDDD domyslilem sie ze to pewnie dziewczyna z roksy. zaczeli wybierac jakies tanie wino za 20zl xDDDD budzet ochroniarza niestety na wiecej nie pozwala. nawet z nim nie gadalem i wyszedlem. gdy wracalem to spotkalem @YuNgBrAtZ xDDD j*bany siedzial na przystasnku i plakal xDD wiec pytam sie:
-ej przegrywie, wszystko ok?
a on:
-wypad!!! uciekaj stad bo tutaj jakies chady sa, jeden mi wlasnie wyrwal i wyruchal laske!
a ja na to:
-k*rwa, przeciez ty nie masz dziewczyny XDDDDD
i uciekl xDDDD
wrocilem na chate do kumpla i zaczelismy grac w fifke a pozniej skonczylismy do miasta na jakas imprezke xDD

#bekazprzegrywow
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1602867813JNbyDFeXMcAGgrh2JYiLWl.jpg
  • 3