Wpis z mikrobloga

Jeśli #!$%@?łeś/łaś rzeczy swoich dzieci bez pytania oto, czy są one im potrzebne to proszę - nie nazywaj siebie rodzicem. Moja zajebista kolekcja komiksów Kajko i Kokosz finalnie zapleśniała w piwnicy młodszego kuzyna któremu moja matka ją sprezentowała, a za nim zdążyłem się o nie upomnieć to ich podtopiło. Dramat moi mili #rozwojosobistyznormikami #polska #dzieci #rodzice
Pobierz pawelososo - Jeśli #!$%@?łeś/łaś rzeczy swoich dzieci bez pytania oto, czy są one im ...
źródło: comment_1602855275ZUFMa3Yw0lw8m3wT7ly3Hj.jpg
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelososo: nie nazywaj się kolegą jeśli wylales piwo na półkę z kolekcją tematyczna książek i nie powiedziałeś o tym... Cała półka poszła do smieci bo spleśniała. #!$%@? ci w dupę kimkolwiek jesteś
@pawelososo: moje wszystkie lego technics ( ͡° ʖ̯ ͡°), miałem tego całe wiadra. Gówniarz oczywiście w ogóle tym nie był zainteresowany i wszystko zostało stracone. Teraz zastanawiam się nad budową kolekcji na nowo mimo że już stuknął 30 lv.
@pawelososo: ATARI 65XE z magnetofonem z turbo, stacją dysków, kilkudziesięcioma kasetami i ponad setką dyskietek. Do tego kilka kartridży rozszerzających funkcjonalność. Został mi się tylko modem PacketRadio. Staruszek bez mojej wiedzy sprezentował kuzynostwu, które pobawiło się parę miesięcy a później wymieniło za jakąś badziewną, przenośną konsolkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawelososo: aż mam flaszbaki z dzieciństwa jak miałam ukochanego różowego króliczka z marchewką w łapce którego kochałam miłością wieczną (nawet jak zgubił marchew)
no i matka go dała dzieciarni sąsiadów która pluszaki miała w dupie, wrzucali go do studni, potem leżał gdzieś pod płotem a na końcu bawił się nim ich pies, a ja przechodziłam codziennie do szkoły koło ich płotu i mi było bardzo smutno ://
tęsknię króliczku

@pawelososo: https://www.olx.pl/oferta/english-junior-z-kasetami-angielski-dla-dzieci-CID751-IDCzmku.html#aaccbd5412
mam takie, tyle że komplet od pierwszego do bodajże 118. numeru (czy który był tam ostatni) i w większości nawet nieużywane bo wolałem czytać niż słuchać
masa kartridży do nesa, całe pudło od mieszanek 9999999999999in1 po złotą piątkę, jedną ze złotych czwórek, dwie sztuki 168in1, jakiegoś robin hooda i inne tego typu ciekawsze gry, myślę że teraz to tak luzem tysiaka bym za to dostał bo sama złota piątka