Wpis z mikrobloga

Kurła, branżo fitness. Mieliście pół roku, żeby nauczyć się czegoś pożytecznego, jakiegoś php, testowania czy chociaż javascriptu, wyjść poza swoją strefę komfortu i wsiąść do tego ferrari co na was czeka, ale woleliście swoje burpeesy i marnowanie czasu na spinningu, a teraz jedziecie do Warszawy obrzucać budynki rządowe gainerem i olejem lnianym? Nawet mi was nie żal

#covid19 #programowanie #fitness #takaprawda
  • 14
@Norskee: a w styczniu pierwszy raz tak na serio zacząłem kodzić w javascripcie i vue, potem miałem pół roku przerwy i przedwczoraj klient zaakceptował pierwszy mile stone tego co napisałem w electron+vue na desktop w ostatnim miesiącu, więc się da. Trzeba tylko mocno chcieć :)
@uirapuru: To chyba słabo branżę śledziłeś. Na Linkedinie ogłaszały się całe zespoły (koderzy + testerzy + PM) chętne do rekrutacji. Możliwe, że procentowo nie był to jakiś kataklizm (chociaż ja nigdy czegoś takiego nie widziałem w IT), ale osobiście sądzę, że taki przewiew dobrze zrobił środowisku. Wiadomo, ogarnięci regulare i seniorzy raczej nie mają co się martwić o pracę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uirapuru: jeżeli ten wpis to nie bait to jednak - kek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba pomijasz tu pewne rzeczy - jak próg wejścia 11 lat temu na juniora, a teraz ,gdzie rynek jest dosłownie #!$%@? juniorami po bootcapmach i na 1 miejsce kilkaset cv leci.
I zapewne tego frontu też po 11 latach w branży było Ci się już łatwiej nauczyć niż niektórym od zera.
A