Wpis z mikrobloga

Jaki dom wybudować? #budujzchaferem

Obiecałem kilka miesięcy temu, że rozruszam kanał na youtube więc nareszcie nagrałem film

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=melui53fFEM&feature=youtu.be

Bardzo zależy mi na Waszej opinii. Czy wolicie moje artykuły czy filmy? Jeżeli filmy, to czy taki format (ok. 15-20 minut) jest OK?

Opowiadam o tym, jaki dom wybudować. Jakie decyzje podjąć przed budową? Jak dowiedzieć się, w jakim domu chcesz zamieszkać? Czym ogrzać dom?

Krótkie, konkretne porady.

Ps Tylko przez najbliższe dni trwa przedsprzedaż mojego kursu on-line! Kurs to 15 godzin materiałów wideo, wzory umów i moja książka. Wiecie, że moje artykuły są bardzo szczegółowe i konkretne - na głównej było w końcu już 15 moich artykułów. :) Mój kurs jest... jeszcze bardziej szczegółowy! :)

W kursie znajdziesz odpowiedzi na większość pytań, które zadajesz sobie przed budową. Przygotowałem nową stronę na której opisałem kurs, szczegółowy spis wszystkich odcinków oraz informację o przedsprzedaży:

https://blog.poradnik-budowlany.com/kurs-o-budowie-domu/

Tylko do końca października możesz kupić kurs za 290 zł brutto!

Jeżeli już masz moją książkę i zastanawiasz się czy warto zakupić kurs, to w artykule znajdziesz konkretną informację na temat różnic między książką a kursem. Dowiesz się, że tylko ok. 5% wiedzy zawartej w kursie pokrywa się w jakimś zakresie z książką.

PS. Już połowa osób, które kupiły mój poprzedni kurs (o działce), kupiły najnowszy kurs! Łączna liczba osób, które zakupiły moje kursy zbliża się do 250. WOW!

Miłego dnia!
Sławek "Chafer"

#budowadomu #budujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
@chafer: bardzo fajnie się Ciebie słucha :) ciężko mi powiedzieć, czy wolę filmy czy artykuły, bo obie formy przekazu są spoko. Plusem filmów na pewno jest to, że można ich słuchać w tle, do robienia czegoś.
  • Odpowiedz
@chafer: To ja w opozycji do 2 poprzedniech - zdecydowanie wolę artykuły - wtedy można szybko w 2 min przescanować cały, omijać paragrafy które czytającego nie interesują, lub są oczywiste, skupić się na rzeczach istotnych i w 5 min przeczytać coś co jest 20minutowym filmem
  • Odpowiedz