Wpis z mikrobloga

@Siaa: ale trzeba być debilem, żeby machać szabelką od razu po przyjęciu, nie mając pewnej umowy i zanim uda się czymś zaimponować, żeby im jakkolwiek zależało, żeby utrzymać u siebie akurat tego pracownika.
  • Odpowiedz
@SmutnyNormik: W miejscu pracy dzisiaj bardzo często maseczka jest jak okulary ochronne. W wielu firmach brak maseczki to zwolnienie dyscyplinarne za nieprzestrzeganie BHP.
  • Odpowiedz
@SmutnyNormik: To zakład pracy decyduje jakie środki ochrony są stosowane na danym miejscu. Od marca u nas jest obowiązek pracy w maseczce nawet w biurze. Z resztą jest to wymóg całej korporacji.
  • Odpowiedz
  • 8
@SmutnyNormik jeśli można zwolnić za nieprzestrzeganie dress codu (a można) to można i za brak maseczki, tak samo jak za brak 30cm strap-ona jeśli tylko regulamin o tym mówi.
  • Odpowiedz
Nie pójdę bo po pierwsze jest to zgodne z kodeksem pracy. Po drugie widać że bardzo skuteczne - zatrudniamy blisko 3000 ludzie, nie mieliśmy ani jednego ogniska na terenie zakładu. W czasie gdy inne zakłady dusiły się pod ogniskami my zachowaliśmy ciągłość produkcji. I jakoś nie ma problemów z noszeniem, bo to jest dbanie o miejsce pracy.
  • Odpowiedz
@SmutnyNormik: każdy zakład sam ustala, jakie ŚO używa na terenie zakładu, do każdego stanowiska odzielnie, ale nikt nie powiedzał, że do prac biurowych nie można wymagać jakiś środków. Takim środkiem może być maseczka, więc sprawa przegrana.
  • Odpowiedz
@Siaa: Najgłupszy sposób aby stracić pracę - w czasach kryzysu..

Ja #!$%@?, większość ludzie to takie debile że jak coś #!$%@? to oni poginął. Może i czystka by się przydała ? Aby życie zweryfikowało ogarnięcie niektórych ludzi.

Sam nie jestem zwolniennikiem maseczek ale jakieś obycie trzeba zachować, załozyłbym tą szmatę aby nikt się nie #!$%@?ł w pracy - czymś co zapewnia mi przetrwanie za pieniądze z wynagrodzenia.
  • Odpowiedz