Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Piątek, 16 października 2020. Imieniny: Gawła, Ambrożego. Słońce podniesie się dziś o 07:17. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:46. Ciemna noc zapadnie o 19:04, ale gwiazd można wypatrywać od 18:23.
  • 29
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry po krótkiej przerwie.
@shitty_support Gratulacje!

Czas się trochę poobijać w pracy, sprawdzić pocztę, wypić kawę. Miłego dnia
Hej Ptysie!
Dziękujemy za cudowne przywitanie! Nie uwierzycie, ale na sali pooperacyjnej panie położne miały radyjko i jak leżałam, to akurat leciało #totoafrica i myślałam o Was moje słodziaki ʕʔ Także Predatorzynka pierwsze przesłuchanie ma za sobą!

Trochę mało się odzywam, ale po prostu bólowo jest kurde masakra. Rozwaliło mnie na kawałeczki. Ale codziennie jest lepiej. Usciskuję wszystkich, trzymajcie się!
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @AllGoesWrong @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Hansim33 @keisezrG @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany

Dzień dobry :)
do brzegu do brzegu z tym tygodnien:p
Walczę chyba jak nigdy z ponurym humorem od rana. Zaraz odpałam naszą playlistę, pewnie pomoże.
Miłego dnia, pozytywnych akcentów i śpiewających ludzi w aucie od rana (ja nie mogę dachu opuścić, ale zawsze
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dzień dobry! Dobre utra! Guten morgen! Good morning! Wstałem rano, chociaż mam już weekend i za oknem słońce świeci, pięknie jest i mam nadzieję że tak już zostanie. Za chwilę śniadanie i do gminy trzeba pojechać po nowy dowód osobisty. Następnie golibroda i do
Dzień dobry kochani! kolejny ekscytujący piątek z zajęciami. Byle do 19 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ehh jak ja tego nie lubię. Zamówiłem sobie coś w środę wieczorem, wczoraj miało to zostać wysłane, a tu paczka do dzisiaj paczka nadal jest u sprzedawcy mimo maila, że przesyłka już jest w drodze... I znowu cały weekend będę musiał czekać na zamówienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Trzymajcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Dzień dobry!
Wxzoraj zadzwoniłam do firmy i zrezygnowałam z oferty pracy. Nie chodzilo nawet o dojazdy ale zostawalyby mi 3 godziny na sen xD
Potrzebuje pracy ale zdrowie ważniejsze. Musze sobie ustawić budzik z przypomnieniem o telefonie do matki. Cały tydzień mówie sobie że zadzwonie a jak przychpdzi odpwiednia pora to zazwyczaj jestem czymś rozproszona i nie pamiętam ;/
Byłam wczoraj na poczcie włączyć usługe przekierowania listów. Miła pani pounformowala mnie, że
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry jeny ale wczoraj mialem dzien pojechalem sobie o 10 spotkac sie z kolegq i siedzialem u niego chyba do przed 16 bo mu szkole zamkneli i potem sobie wrocilem i kqkuter znowu nawala i nie wlqcza sie z podlqczonq kartq graficznq kurr a dzialal dobrze od powrotu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@shitty_support: no, niestety - cesarka daje łagodny poród, ale za to połóg daje w kość. No ale cóż, nie wszystko możemy sami wybrać, dziecko nie ogarnęło, gdzie jest góra a gdzie dół, no to trzeba mu pomóc. Potem będzie już lepiej. I pamiętaj, że każdy dzień przybliża Cie do tego, że dziecko będzie chciało przebywać z kimś innym. Że zje coś innego, niż mleko. Że nauczy się samo obracać, raczkować, chodzić.
@Pjotsze: ostatnio coś mam klimat na Twoje wrzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sikorka2017 : Released: 1979 oglądam, oni mają zaciesz i śpiewają, a ja mam rozkminę, ile ludzie od teledysku musieli mieć roboty, aby w 79 takie efekty na ekranie robić :D

@wynalazek_one: jesteś geniuszem :D przypomniałeś mi o książce Resonance in Singing: Voice Building through Acoustic Feedback - są w niej przeprowadzone badania na Pavarottim.