Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
Dziś rano powitałam pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Od piątku wieczorem zaliczyłam wszystkie objawy poza utratą smaku i węchu.

Najbardziej uciążliwy jest problem z oddychaniem. Czasami mam wrażenie, że się duszę mimo oddychania.

Jest supcio.

Pozdrawiam wszystkich szurów, w tym moją ciocię.

#koronawirus #oswiadczenie #truestory
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@deusvult_: Nie jestem zestresowana. Druga rzecz, nigdy nie miałam problemów z oddechem nawet gdy byłam zestresowana;)
Objaw nasila się wieczorami, rano i wczesnym popoludniem jest luzik. W nocy spać nie mogę;) stresuję się dopiero, jak biorę 3 wielki oddech w nocy i nadal mam wrażenie, że to o wiele za mało i zaraz się uduszę. Nie poletzam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dianeyoung: tak, jakbym miała ponacinane mięśnie i każdy ruch to masakra. Do tego masakra ból głowy, uporczywy kaszel, bulgotanie w klatce piersiowej przy oddychaniu, problem z samym oddychaniem, gorączka, która trudno zbić, wszystkie stawy jakby mi je ktoś wykrecal.

@smutnykolega: ja na Metafenie jadę. Na początku miałam tylko paracetamol i równie dobrze mogłabym witaminę C brać xD i to nawet lewoskrętną xD
  • Odpowiedz
Ja najpierw katar, potem ból mięśni i głowy, utrata smaku i węchu na 4 dni, ucisk w klatce piersiowej, jakby coś siedziało na płucach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: Nie dostałam wyniku na kartce. Jedno telefon z Sanepidu i informację na internetowym koncie pacjenta ;) nie sądzę, żeby gdziekolwiek rozdawali kartki z wynikiem, bo jeśli masz pozytywny to ograniczają kontakt do minimum. Nawet decyzję o kwarantannie na piśmie dostanę dopiero jak się kwarantanna skończy;)
  • Odpowiedz