Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki, Mirabelki a także Węgrzy i Węgierki ;-)

Od jakiegoś już czasu noszę się z pewnym pomysłem. Chcę zapytać WAS bo to WAS ów pomysł się tyczy. Sprawy w Polsce idą kompletnie źle. Te same gęby od 1989r. zmieniają tylko flagi i dalej kręcą lody. W człowieku rośnie poczucie wielkiej niesprawiedliwości, że banda ludzi nie do końca inteligentnych wybiera do władzy nie wiele lepszych sobie. Piękne hasła i frazesy a w Polsce jest jak jest. Zastanawiam się czy po to tyle naród polski przeżył, po to nasze dziadki umierali żeby teraz było jak jest? A jest nijak. Grupka u władzy robi co chce a naród ma się dostosować. A przecież aby było normalnie wystarczy wola polityczna. Niestety nic z tego nie będzie jeśli każdy grabie pod siebie bo się dopchał do koryta. Wierzę, że w tym kraju są ludzie, którzy mają pomysły - proste i logiczne, które pozwoliły by wiele dobrego zrobić dla naszego kraju i obywateli. Aby było jak u Borata: "POLSKA ROSŁA W SIŁĘ, A LUDZIE ŻYLI DOSTATNIEJ". Stąd pytanie do Was: co sądzicie o tym aby założyć partię polityczną. Może się nazywać np. "Partia WYKOP". Pytam serio. Jest tu wielu inteligentnych ludzi, którzy mają świetne pomysły, co nie raz pokazują w naprawdę zaciętych sporach na argumenty. Pomysły, które są do zrobienia. Wystarczy chęć. Napiszcie szczerze. Ciekawią mnie i optymistyczne i pesymistyczne komentarze. Chyba jeszcze nikt nie podsunął takiego pomysłu choć mogę się mylić. Skoro nie można liczyć na nikogo to może najwyższy czas wziąć sprawy w NASZE ręce? Liczna użytkowników wykopu x liczba ich członków rodzin x liczba ich znajomych i podobnie myślących to robi się z tego taka ciekawa liczba.