Wpis z mikrobloga

Mirko, pijcie ze mno kompot, wino, bimber... co kto lubi! (ʘʘ)
Właśnie przed chwilą odebrałam klucze do swojego mieszkania! ()
Wymarzonego, wyśnionego, idealnego...
Totalnie odpowiedniego dla mnie - idealnego powierzchnią, w cudownym miejscu... ahhh nawet nie wiem co napisać, jestem tak wzruszona :)
Siedzę na tej betonowej podłodze i ocieram łzy szczęścia ʕʔ
Teraz przede mną mega dużo pracy - całe wykończenie, stres z tym związany, wydatki... ale wiecie co? Jestem gotowa, dam sobie radę! ()

Życzę Wam wszystkim, aby dzisiejszy dzień był dla Was tak samo wspaniały jak dla mnie! :)

() () ()

#rozowepaski #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budujzwykopem #remontujzwykopem #chwalesie
k.....i - Mirko, pijcie ze mno kompot, wino, bimber... co kto lubi! (ʘ‿ʘ) 
Właśnie pr...

źródło: comment_1602767017avgZRURWrdzkSKBdfZN6F8.jpg

Pobierz
  • 297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bmj14741: Materace tylko w marketach dostępne od ręki na resztę się czeka. Łóżko 6 tygodni, fotel zamówiłem ma być przed świetami, stół 5 tygodni, kanapa 6 miesięcy... tak miesięcy - miasto Warszawa
  • Odpowiedz
@kwiati: Jestem właśnie tydzień po wprowadzeniu się do deweloperki - kawalerka. Nastaw się, że jakkolwiek przewidująca będziesz i jakikolwiek budżet zaplanujesz, to zawsze będzie za mało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jestem człowiekiem, który cieszy się nawet z najmniejszych rzeczy :) we wszystkim co dobre staram się odnaleźć radość i szczęście. A posiadanie własnego mieszkania to naprawdę ogromny komfort i poczucie stabilizacji :)


@kwiati: I o to chodzi. Kup materac do spania, stoł do śniadania, szafke na TV, półkę na książki i powolutku do przodu. Plany co do wykończenia i tak będą dojrzewać powoli, bo wszystkiego na raz nie zrobisz.
Tutaj
  • Odpowiedz
@kwiati: dobra niezła tu drama jest, ale i tak masz u mnie plusa, bo wreszcie wpis na głównej nie o koronawirusie czy podobnych memach sprzed miesiąca
  • Odpowiedz
@kwiati gratulacje! Ja też z niebieskim wczoraj odebraliśmy klucze do domu :) co prawda nie jest taki idealny i wyśniony jak Twoje mieszkanie, ale też będzie nam tam dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) do zobaczenia na tagu remontujzwykopem
  • Odpowiedz
nie jestem w stanie sobie wyobrazić skąd ludzie w takim wieku biorą takie pieniądze


@ziel0ny: Widzisz, a mnie z kolei dziwi, jakim cudem ludzie w wieku 40+ lat potrafią nie mieć nawet "głupich" 5k odłożone albo czemu niektórzy ludzie przez całe swoje życie pracują za minimalną pensję i nawet nie próbują zmienić pracy na lepiej płatną (nie mówię o ekstremalnych przypadkach gdy ktoś nie może pracować, a o takich, które znam z życia, gdy ktoś ma wystarczające umiejętności by zmienić pracę na lepiej płatną, a i tak siedzi u Janusza bo cośtam)...

Się pracuje i odkłada, nie wydaje wszystkiego, co się zarabia na życie, to się
  • Odpowiedz
@quwer U mnie w Łodzi materace były praktycznie od ręki (kwestia do tygodnia czasu), na rogówkę czekałem dwa miesiące niecałe. To jest też pewnie kwestia okresu, miasta, producenta.
  • Odpowiedz