Wpis z mikrobloga

  • 148
Plusujcie moją nową zabaweczkę – to Robinson R44 Raven II ()
Przezwyciężyłem w końcu strach i za namową kuzyna zdobyłem licencje pilota turystycznego (PPL-H) z rozszerzeniem na loty nocne (VFR). Ponad sto godzin teorii i 50 godzin w powietrzu. Musiałem pokonać lęk wysokości i przyswoić tysiące stron materiałów. Były chwile zwątpienia, chciałem przerwać kurs, ale ostatecznie zdrowy rozsadek wziął górę nad emocjami i doprowadziłem to szkolenie do końca.

Zdobyte uprawnienia na pewno przydadzą mi się w pracy i codziennym życiu. Teraz będę mógł sprawniej przemieszczać się po Warszawie i nadzorować budowy kolejnych wieżowców..

Lecę teraz do Wrocławia i robię przysiad nad Sky Tower. Trzymajcie kciuki, co bym nie #!$%@?ł się w czyjś apartament. Dziś pierwszy raz sam bez instruktora. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#lotnictwo #aircraftboners #chwalesie #smiglowce #helikoptery #wielkiefortuny #wygryw #pokazmorde #oskardeweloperski #robinson #outfit #modameska #streetwear #ladnypan trochę #pokazauto
daeun - Plusujcie moją nową zabaweczkę – to Robinson R44 Raven II (。◕‿‿◕。)
Przezwycię...

źródło: comment_1602741589aYJr9GukcaFI1Qu2Pr6KpV.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
via Android
  • 34
@daeun xD żałosny typ, o ósmej rano pisać takie wysrywy od wielu miesięcy to trzeba być psychicznie chorym.


Skowyt biedaków za 3, 2, 1....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@daeun xD żałosny typ, o ósmej rano pisać takie wysrywy od wielu miesięcy to trzeba być psychicznie chorym.

@Jamniki2: stary, kto tu jest żałosny - zmieniasz tylko krzesła do kompa bo z każdym kolejnym się nie mieścisz?

Do tego trzeba mieć morze samozaparcia i naprawdę ogrom wiary w siebie.
@daeun graty!
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@KolczyQ właśnie mnie zawsze ciekawiło czy te szczegóły techniczne mają sens. Sprawdziłeś to o licencjach albo typu smiglowaca czy się na tym znasz?


Kupilem ten helikopter tydzien temu. Cos kolo dwóch baniek. Dokladnie nie pamietam, musiałbym zajrzec do faktury. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@daeun nad Warszawa jest zakaz lotów cywilnymi helikopterami pozdro


Mam helipad w dworku pod konstancinem, do centrum nie latam, pozdro
  • Odpowiedz