Wpis z mikrobloga

@Michael_Proteins: nie dramatyzuj. To, że ktoś Ci pokazał, że pomimo wszechobecnych słowników i systemów automatycznej korekty nadal nie dajesz sobie rady nie oznacza od razu, że mu zepsułeś dzień, nie schlebiaj sobie. Zamiast wymyślać takie bzdury, może poczytaj sjp.pl.
@ArchDelux:
Nie bardzo chyba rozumiesz jak działa autokorekta - nie poprawia błędu nie ważne/nieważne (sobie sprawdź).
Nie bardzo też rozumiesz, jak działa dysortografia. To nie jest tak, że nie rozumiem zasad pisowni, składni czy nie czytam nic przez co nie mam obycia z językiem pisanym.
Cały ten Twój wywód, przypomina mądrości z dupy odnośnie depresji - zacznij się uśmiechać, wyjdź do ludzi. Wart jest dokładnie tyle samo, czyli nic.

No i
@Michael_Proteins: jak bardzo trzeba mieć nudne życie, żeby zamiast nauczyć się pisać, #!$%@?ć się do kogoś, ze ten zwrócił Ci na Twój błąd uwagę, a potem jęczeć, że jesteś chory czy tam niedorozwinięty i to nie Twoja wina. Żenada.

Nie bardzo chyba rozumiesz jak działa autokorekta - nie poprawia błędu nie ważne/nieważne (sobie sprawdź).


Skoro masz tak niesamowicie wysoką świadomość, dlaczego nadal popełniasz ten błąd? xD

Dysortografia i dysgrafia


Oczywiście masz
@ArchDelux:

"żeby zamiast nauczyć się pisać"

Czy Ty rozumiesz, czym jest dysortografia?
Ludzie z depresją niech się uśmiechają.
Chorzy przestaną chorować.
Brzydcy staną się ładni.

Zastanawiam się, jak bardzo niemądry jesteś.

Szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą. Lecz dalej swoje kompleksy, zwracając ludziom uwagę na nic nieznaczące błędy.

Edit: Wiesz co... pozwoliłem sobie wejść na Twój profil. Lecz się człowieku.
@Michael_Proteins: czemu tak usilnie porównujesz swoje problemy do mechanizmów stojących za depresją? Nikt z Ciebie nie drwi ani nie robi rad jak masz żyć. Po prostu, jak nie potrafisz pisać, to nie pisz. Oczywiście kwestię swojej niby stwierdzonej, ale jednak zmyślonej "dysortografii" przypadkiem pominąłeś, bo nie masz jej jak udowodnić. Czego innego można było się spodziewać po analfabecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za rady, polecisz jakiegoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: jedyna żenada jaką widzę to twoja ignorancja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z perspektywy osoby zdrowej łatwo osądzać chorą. Nie mam orzeczonego żadnej dys(wstaw co chcesz), mimo to jestem w stanie zrozumieć, że osoby je posiadającą mogą mieć z tym zaburzeniem związane duże problemy które nie są ich winą i błędy czy tego chcą czy nie będą się pojawiać i nie jest to kwestia lenistwa czy braku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: i ty oczekujesz, że ktoś będzie wysyłał skany dokumentów medycznych na portalu z śmiesznymi obrazkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajebisty żart, bo inaczej ci tego raczej nie udowodni.
@Merdarion_PL wykonalne, wiele osób dodaje tutaj znaleziska czy wpisy na mirko i wycina dane wrażliwe. Jednak nie oczekuję tego, bardziej śmieszy mnie zasłanianie się jakimiś niby zdiagnozowanymi chorobami, a na wspomnienie o papierach ucięcie tematu. ;-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: nigdzie nie zaprzeczył posiadania dokumentów to potwierdzających. I szczerze mi też nie chciałoby się tego skanować, zamalowywać ważne dane i wysyłać tylko dla udowodnienia swojej racji jednemu Grammar Nazi :)