Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tusk: wczoraj byłem pierwszy raz w biedronce od bardzo długiego czasu, bo w gazetce były komplety zabawek dla dzieci od Chicco (oczywiście, #!$%@?, w trzech biedronkach znalazłem łącznie aż 2 sztuki z chyba 7 możliwych elementów xD na #!$%@? to reklamują, skoro nie dostarczają do sklepów?). Ja #!$%@?ę, ludzie nieogarnięci, kasa samoobsługowa co chwilę woła o włożenie zabranego produktu, bo ktoś zaczął kasować, nie anulował kasowania, zabrał co miał i se
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: ostatnio jak robiłem zakupy w biedrze to się przerazilem. Mięso z tatą ważności do dnia następnego bez żadnej informacji. Jogurt przeterminowany, mleko do dzisiaj.
@Pifciu: tak samo w Auchan. Tam mięso (kurczak zarówno zwykły jak i ekologiczny i kukurydziany) zawsze ma datę dzień do przodu od dobrych kilku miesięcy. Zawsze jest zepsute i śmierdzi. Ostatnio patrzyłem na jajka, 90% wytłaczanek z jajkami (choć przyznam że patrzyłem głównie na jajka ekologiczne i z wolnych chowów) miało termin na mniej niż 4dni do przodu. Powtarzam, to były jajka. Najbardziej wytrzymała wytlaczanka jaką znalazłem miała termin na 6dni.