Wpis z mikrobloga

Wykopowy ranking Yerba Mate
Na razie zrobiłem taką templatkę na Notion. Myślałem na początku o Google Sheets, też o Airtable, ale chyba to będzie najlepsze (chociaż ofc nie na wszystko pozwala).

Jak ocenić? Podajesz:
- nazwę Yerby,
- ocenę w skali 1-5,
- komentarz (opcjonalnie),
- tag #yerbaranking (będzie łatwiej szukać po tagu nowych ocen do dodania),
- i jeśli chcesz, aby ocena była anonimowa, napisz to. Nicki będą dla tych, którzy będą chcieli sprawdzić co już pili a czego nie.

Tagi do yerby możecie proponować. Tutaj pewnie będzie trochę dyskusji, czy X jest taka czy inna, wyjdzie w praniu.

Jeśli chcesz wyszukać daną Yerbę po nazwie, tagu, kraju – możesz użyć opcji szukania (patrz screenshot).
Nie wiem dlaczego, u mnie nie działa wyszukiwanie po nicku ¯\_(ツ)_/¯ Może jakiś bug Notion.

Ogólnie Notion pozwala na fajne filtrowanie i sortowanie, niestety musiałbym dać wszystkim możliwość edycji. Wiemy, co wtedy mogłoby się dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to się rozbuja to zrobię dedykowane widoki dla danych krajów i kategorii.

Na razie oceny będę dodawał ja i @Janusz_Sportu, dalej się zobaczy jak to będzie.

No to czekam na oceny i uwagi ;) Dajcie znać co myślicie.

#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
Pobierz m.....k - Wykopowy ranking Yerba Mate
Na razie zrobiłem taką templatkę na Notion. My...
źródło: comment_1602682317EIJeSi45N0kcxDuSpDUYvP.jpg
  • 9
@Umeraczyk: To przykładowo wrzuciłem dane, usunę to zaraz ;) Piszesz ocenę na wykopie, ja przepisuję, żeby było widoczne na stronie. Jak wspomniałem:

Ogólnie Notion pozwala na fajne filtrowanie i sortowanie, niestety musiałbym dać wszystkim możliwość edycji. Wiemy, co wtedy mogłoby się dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeśli dałbym możliwość edycji dla wszystkich, to pewnie w przyszłości byłby kocioł, znalazłby się jakiś troll.