Wpis z mikrobloga

@studentskyyy: Hurr durr, bo czemu by nie zrobić dobrej strony, zwłaszcza, gdy jest to portal o ogólnoświatowej popularności. Nieintuicyjny interfejs, szwankujące filtrowanie, upośledzone algorytmy wyszukiwarki, przeciętny design. Ale tak, zamiast dążyć do doskonałości lepiej powiedzieć, że ktoś sobie nie radzi, bo lepiej tracić czas na szukaniu, gdzie kliknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszym przykładem są hurtownie, porównać takie TIM.pl i tme.pl: jedna ma świetnie zaimplementowaną strukturę baz
@studentskyyy: Co ma sukces strony do jego obecnego wyglądu? Amazon kiedyś był jednym z nielicznych i na swoje czasy najnowocześniejszym serwisem tego typu. Wszystko poszło do przodu, a Amazon jedzie dalej na swojej popularności. Trąca myszką, ale statusu nie stracił. Niemniej strona jest fatalna. Sądzę, że w przeciągu kilku najbliższych lat poczynią jakieś uspeawnienia. A co do wchodzenia Amazona na polski rynek to jakoś mnie to nie rusza, słyszałem o tym
@ZnubionekFan: mnie rusza, bo mają świetne podejście do gwaracji i zwrotów, tak jak np. zalando
z allegro za to korzystam od świeta, bo masa podróbek, śmieci z aliexpress i to na tyle

ebay byłby fajną opcją, ale mimo o wiele większej funkcjonalności i niższych prowizji od allegro, jakoś im nie idzie na naszym rynku
był jednym z nielicznych i na swoje czasy najnowocześniejszym serwisem tego typu. Wszystko poszło do przodu, a (...) jedzie dalej na swojej popularności. Trąca myszką, ale statusu nie stracił. Niemniej strona jest fatalna. Sądzę, że w przeciągu kilku najbliższych lat poczynią jakieś uspeawnienia.


@ZnubionekFan: zupełnie jakbym o wykopie czytał ¯\_(ツ)_/¯