Wpis z mikrobloga

@PIKUSP: miałem tplinka wl801n (chyba). Korzystałem prawie normalnie jak po kablu wiec możesz się rozejrzeć za tplinkami. Są spoko, i na taki internet wystarcza. Później zainwestuj w kabel ()
@4kroki: @kajak98: coś takiego na przykład? >> https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/karty-sieciowe/karta-tp-link-tl-wn722n?gclid=CjwKCAjww5r8BRB6EiwArcckC6WiOYclonOCMHMcHJGopOv8raeMDhd8U1A30QNZDeHQnAyXllRuDBoCmrIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

To tak na "start", nie wiem czy na tym osiedlu jest w ogóle jakiś kabel pociągnięty a jeśli jest to jakiego dostawcy

@4kroki: nawet nie wiedziałem, że można przez kabel XD SAMSUNG Galaxy S8 to ogarnie? xD
@4kroki: dlatego kiedyś rozkminiałem, na morele podane, że ma wifi, na oficjalnej stronie szukam, patrze, nie ma nawet sterowników, co jest xD Czyli pozostaje przez kabel usb albo router usb, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PIKUSP: Ja miałem 300mb/s czyli tyle ile wynosi max transmisji po 2.4GHz. Ogółem może być, ale kiedyś chyba różnica 10zl i miałeś 300mbs. Nie poczujesz roznicy wiec nie namawiam ¯\(ツ)
(Chyba właśnie serial 8xx jest mocniejsza)

Czyli morele kłamie. Standard xd Dokup sobie kartę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@PIKUSP: myśle ze na pewno będzie taka możliwość. Jeśli to duży dom/mieszkanie to przyszłościowo zrob sobie switch/router + access pointy - wtedy masz lepsze pokrycie, no chyba ze lubisz się bawić w repeatery bądź to mały metraż to zwykły tradycyjny router będzie idealny