Wpis z mikrobloga

Biden ma za soba bardzo udany tydzien, a dzisiaj jest dopiero wtorek.

Zdazyl juz zadeklarowac ze startuje do Senatu a nie na prezydenta USA, stwiedzil ze jego zdaniem 56% amerykanow, nie powinno na niego glosowac oraz ze jego wyborcy i ogolnie amerykanie nie zasluguja na to zeby sie dowiedziec od niego czy poprze on tzw. 'packing the court' czy nie.

Ciag dalszy dobrej passy i sukcesow Bidena:
https://twitter.com/dailycallout/status/1315269061610074112

Biden i Harris zrobili wczoraj spotkanie z wyborcami w Arizonie. Oczywiscie byl to wielki sukces przewidziany sondazami zjawilo sie.... zero wyborcow.
Bardzo wymownie sie to kontrastuje ze spotkaniami Trumpa na ktorego przychodza dziesiatki tysiecy ludzi.

#usa #trump #biden #wybory
  • 15
@Hardporecorn: raczej sledze kampanie i dziele sie swoimi spostrzezeniami. Duzo na wykopie jest ludzi wrzucajacych wszystkie wpadki Trumpa wiec dla rownowagi wrzucam to co Joe wyrabia bo jest rownie zabawny tylko ze w sposob bardziej tragiczny.
@baidu: trochę manipulujesz, biden od początku nie robi wielkich spotkań z wyborcami, bo zdaje się ze trwa jakaś pandemia, wiec nie jest to zaskoczenie ze nie było nikogo.Natomiast Trump generalnie ma to gdzieś i robi spotkania po 20k osób. Hmm... sam nie wiem które podejście jest bardziej odpowiedzialne.

Co do packing the Supreme Court, tez manipulujesz bo ucinasz cytat, powiedział dokładnie: ,,wyborcy nie zasługują...nie będę grał w jego(trumpa) grę, chodzi o
Trump codziennie to robi na twitterze


@JakovKarnic: to jaka to wpadke Trump mial wczoraj na twitterze? Lub dzisiaj? Lub w ogole w tym tygodniu?
Jestes w stanie cos przytoczyc?
@baidu: wpisz w google: "donald trump european union twitter" to ci wyskoczy cała litania twittów, gdzie ten szaleniec grozi UE, obraża ją czy pisze jakieś bzdury. 11/3 coraz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może jakiś zakładzik, o usunięcie konta. Biden wygrywa, ty usuwasz, Trump wygrywa, ja usuwam?
biden od początku nie robi wielkich spotkań z wyborcami, bo zdaje się ze trwa jakaś pandemia, wiec nie jest to zaskoczenie ze nie było nikogo.Natomiast Trump generalnie ma to gdzieś i robi spotkania po 20k osób. Hmm... sam nie wiem które podejście jest bardziej odpowiedzialne.


@Hubert1991777: raczej malo kto chce przyjsc na jego spotkanie. W tym samym czasie Bernie tez organizuje spotkania poparcia dla Bidena i na jego spotkania przychodzi sporo
wpisz w google: "donald trump european union twitter" to ci wyskoczy cała litania twittów, gdzie ten szaleniec grozi UE, obraża ją czy pisze jakieś bzdury. 11/3 coraz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JakovKarnic: ja przytoczylem linki i podalem ci konkretne wyopwiedzi.
Jesli chcesz cos udowodnic to po prostu podaj mi linka do wypowiedzi Trumpa z dzisiaj czy wczoraj czy z tego tygodnia. Przeciez " Trump codziennie to
https://twitter.com/realDonaldTrump podał dalej wpis https://twitter.com/BreitbartNews/status/1315737302195466242 neonazistowskiego portalu Breitbart News


@JakovKarnic: chyba cos nie umisz into twitter. Przeciez podales link do profilu Trumpa a nie do konkretnego wpisu.
Podaj dokladny link zeby bylo widac o ktory wpis ci chodzi.

to na szybko, bo nie mam czasy szukać następnych dni.


Przeciez kilka godzin temu pisales jeszcze ze Trump codziennie popelnia takie wpadki na twitterze. Powinno byc tego mnostwo i nie powinno ci wynajdywanie
@baidu: Ile będziesz dalej kłamać, wyrywać z kontekstu?

You know, we have to come together. That’s why I’m running. I’m running as a proud Democrat for the Senate, when I had run as a proud Democrat for vice president, and I’m running as a proud Democrat for president.


@JakovKarnic: Szkoda na niego czasu, wielokrotnie kłamie, powiela alt-rigthowie brednie bez poparcia w źródłach.
jacek007g - @baidu: Ile będziesz dalej kłamać, wyrywać z kontekstu? 

 You know, we ...
Ile będziesz dalej kłamać, wyrywać z kontekstu?


@jacek007g: Niezle, jako potwierdzenie tego ze 'klamie i wyrywam z kontaktsu' przytoczyles nagranie gdzie Biden mowi dokladnie to samo a kontekst pokazuje ze nie tylko ma demencje ale i belkocze.
Przecziez zdanie ktore przytoczyles nie ma kompletnie sensu. Widac ze cos zle doslyszal lub sie zle przeczytal.
Jaki twoim zdaniem jest sens 'calego kontekstu' ktory przytoczyles? To sam belkot jest.
Z reszta to nie