Wpis z mikrobloga

@BlackMask: ok, to wybacz że źle się wyraziłam. Chodziło mi o czasy Jobsa, bo tak jak mówisz od czasu zmiany kierownictwa idzie jedno i to samo, dlatego liczyłam że w dobie tak dużego wyścigu technologicznego jeśli chodzi o telefony Apple jednak zaprezentuje coś wiecej, szczególnie że premierę zrobili trochę później.
@Radi0aktywna: Omijając temat specyfikacji to różnica jest w cenie. Europa a tym bardziej polska ma trochę słabo w tym temacie bo cena jest amerykańska a zarobki nadal polskie. W polsce posiadanie IPhone'a czy innego sprzętu to dla niektórych jakiś tam obraz "bogactwa" a w Ameryce co 2 chodzi z takim sprzętem więc tam może nie jest to tak odczuwalne. Zresztą sprzętów Apple nie kupuje się dla nowości tylko z przyzwyczajenia albo
@BlackMask: Ale to że Apple nie jest jakimś technologicznym liderem na rynku to jest wiadome od dawna, oni po prostu udoskonalają rozwiązania innych i wprowadzają z opóźnieniem do swoich telefonów ¯\(ツ)_/¯

ludzie i tak to kupują ale ja tam ich podziwiam że potrafią wcisnąć każdego gniota a ludzie to kupią z uśmiechem na ustach


Bo większość ludzi chce ładnego, prostego w obsłudze smartfona który będzie robił ładne zdjęcia a na
@Shadow1337: No tak, nie pomyślałem o sofcie ale masz rację. Co do zdjęć i filmów to nic dziwnego że ludzie kupują IPhone'y bo jak wiadomo to już od dawna nie hardware robi dobre zdjęcia tylko software a jednak łatwiej dopasować soft do kilku modeli niż do tysięcy. Androidy też mają duże wsparcie o ile człowiek trochę ogarnia i potrafi sam sobie postawić customa ale to już inny temat.
@BlackMask: No oprócz tego ze iphony pierwsze wrzuciły Touch ID, później Face ID (którego tak na dobra sprawę androidy nadal nie maja - i nie wrzucaj tutaj info ze maja - bo te sprawdzanie twarzy z KAMERY to jest jakis żart), dzisiaj w telefonach nowości już się nie pojawiają tak często i nie tylko u Apple
@KarmelowyJeremiasz: 2 rzeczy które już od dawna są w obu produktach więc to na ten moment nic nowego.
To że kiedyś coś zrobili to nadal nic nie zmienia bo tak samo można powiedzieć o androidach że Xiaomi opantentowało czy tam próbuje aparat który potrafi działać spod ekranu. FaceID to nie jest żaden gamechanger a też nie jest w 100% nieomylny tak jak go widzą fani Apple.
Od kiedy Apple było jakimkolwiek pionierem bo nie bardzo to pamiętam patrząc na obecne generacje telefonów czyli jakoś od 2015-2016?


@BlackMask: serio? Konkurencja wciaz nie moze dogonic procesorow, dziwnym trafem jak apple wprowadzil ipodsy to wszyscy teraz maja biale sluchawki..