Wpis z mikrobloga

@marylin17: Contigo za 116 PLN - *próżniowa technologia ścianek utrzymuje ciepło przez 4h i zimno przez 12h

Za około 4 dychy kupiłem w sportowym, służy już 3 lata. Nazwy firmy nie pamiętam - jest u żony w samochodzie.
Wlejesz wrzątek, po 12 godzinach jeszcze dość ciepłe, nie gorące.
@mapache: zerknę, ale raczej bym wolał kupić coś w trochę mniejszych pieniądzach - chyba że faktycznie jest przeskok pomiędzy nimi. Ale z tego co czytałem w internetach Contigo nie trzyma jakoś rewelacyjnie ciepłoty, a z tego co pisze @powsinogaszszlaja, tańszy a możliwe że trzyma porównywalnie, albo nawet lepiej i służy już od dłuższego czasu. Widziałem, że były promocje na Contigo, ale aktualnie nic nie widzę.
@marylin17: tak dokladnie taki, tylko ze srebrny.
Obydwa sa szczelne i nigdy nie zalaly mi plecaka/ samochodu
Objetosc porownywalna
Fjord Nansen wydaje sie trzymac cieplo dluzej, aczkolwiek obydwa sa bardzo dobrze izolowane i po 4h nadal jest bardzo cieply napoj.
Contigo czysci sie wygodniej, aczkolwiek obydwa sie nadaja do mycia w zmywarce. Obojetnie ktory, polecam raz na jakis czas umyc w roztworze Cafiza do czyszczenia ekspresow do kawy - potrafi zdzialac
@powsinogaszszlaja
@wacek_1984
@siws00n
@mapache odebrałem dziś kubek termiczny. Różowa jest bardzo z niego zadowolona, pomimo że jeszcze się z niego nie zdążyła napić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wykonanie moim zdaniem bardzo dobre, od spodu jest przymocowana guma, która zapobiega porysowaniu powierzchni na której kubek jest położony. Po wlaniu wrzątku, faktycznie pierwsze wciśnięcie przycisku odblokującego kubek jest trochę cięższe, później jest łatwiej.
Zrobiliśmy w nim herbatę i cały kubek
marylin17 - @powsinogaszszlaja 
@wacek_1984 
@siws00n 
@mapache odebrałem dziś kubek ...

źródło: comment_16027859408mGpfBh02Ns4iuqFS627ts.jpg

Pobierz
@crs333: narzeczona nie narzeka. Nie wiem dokładnie jak ona go myje - na pewno nie żadnymi chemiami, ale nic nie narzekała żeby była jakaś trudność w domywaniu go, a tym bardziej żeby śmierdział. Dużo takich opini się pojawiało?
edit: właśnie o to pytałem - podobno nie myje się go jakoś bardzo wygodnie (ale dopiero dziś o tym usłyszałem jak o to zapytałem), ale na pewno nic tam nie śmierdzi. W środku