Wpis z mikrobloga

Jaki tryb w grach na next genach będziecie wybierać albo na jakich gracie?
#ps4 #ps5 #xboxone #xbox #xboxseries

Jakie ustawienia graficzne wybierasz?

  • Lepsza jakość (4K/30fps) 28.9% (56)
  • Lepsza wydajność (1080p/60fps) 71.1% (138)

Oddanych głosów: 194

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki tryb w grach na next genach będziecie wybierać albo na jakich gracie?


@Policjant997: Całe to 'next gen' gdzie trzeba wybierać czy 4k@30fps czy fhd@60fps to tak jak na dzisiejszym xbox onex albo ps4pro, lipa i marketing :D Masz tu konsole która robi HDR, 4k, 120fps, super szybkie wczytywanie, ale wybierz max jedno.
  • Odpowiedz
@Policjant997: Mnie bardziej ciekawi jak to będzie ze stabilnością klatkarzu. Na PS4 w wymagających grach fps ciągle skakał i spadał nawet do 15 klatek. Spadki przy "stałych" 60 będą jeszcze bardziej odczuwalne.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Zależy jak tam będzie działać v-sync na tych nowych konsolach bo na PC takie spadki z 60 bywają bolesne gdy przyzwyczajasz się do dużej płynności. Żeby korzystać z freesync trzeba mieć jeszcze telewizor/monitor który obsługuje tę technologię.
  • Odpowiedz
@Policjant997: 1080p/60fps to ja mam dzisiaj na One X w niektórych tytułach (a w niektórych 4K/60fps), także na next genie liczę jednak na jakiś przeskok, bo SSD to sobie mogę dzisiaj włożyć do One X ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli jednak już mam wybierać to ilość FPS w szybkich grach (wyścigi/akcja/strzelanki/sport), a najwyższa jakość obrazu w grach nieco wolniejszych, RPG itp. ;)
  • Odpowiedz