Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu wyżej masz przykład spermiarza huberta


@whhiefvocjs: Wam to już się na mózg rzuciło... Spermiarz, bo zażartował w sposób, który nie jest chamski? Serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Równie dobrze kobieta mogłaby coś takiego napisać. I też by była spermiarz, bo jest miła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogarnijcie się incele.
  • Odpowiedz
@whhiefvocjs: To, że żart jest suchy to jeszcze nie powód, by kogoś wyzywać od spermiarzy.

To tragiczne, że w twoim świecie jak ktoś nie jest chamski dla osoby przeciwnej płci to niby od razu jest spermiarzem... Kulturalni ludzie są dla siebie nawzajem mili nie tylko wtedy, gdy chcą zaruchać.

Piszesz jak jakiś piwniczak, co w życiu zbyt wiele ludzkiej życzliwości nie doświadczył. Nie wiem, w powinieneś odstawić Wykop na jakiś
  • Odpowiedz
@Pantegram To nie jest kwestia bycia miłym lub chamskim, spermiarz to spermiarz zaliczasz się do nich albo jesteś tym hubertem że wysnywasz jakieś nietrafione domysły co do mojej osoby? W moim świecie bycie miłym, a bycie spermiarzem to dwie różne rzeczy, szkoda że u ciebie to nie działa. Piszę jak pokrzywrzony piwniczak bo nazwałem spermiarza spermiarzem? xD A idź ty bigosu nagotuj bo do dyskusji to się nie nadajesz ( ͡
whhiefvocjs - @Pantegram To nie jest kwestia bycia miłym lub chamskim, spermiarz to s...

źródło: comment_1602584591rztSMAcrWghWMZHWlRrcDR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz