Wpis z mikrobloga

@Issac: Ale jeśli Ci to poprawi humor nie ma żadnych konswkencji jeśli się tego nie zainstaluje. Musisz dla dobra ogólu tylko tyle albo aż tyle.

Jeżeli dla Ciebie życ jak się podoba = nie używanie aplikacji na złość rządowi gdzie cierpią na tym policjanci i obywatele to sorry, ale dla mnie jesteś po prostu głupkiem albo dzieciakiem.

Żyć jak się podoba to życ tak żeby było przyjemnie, nie szkodzić / robić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Soko_l: wiem ze nie ma konsekwencji, dlatego niech pieski gonią to za co mają płacone.
Jak brakuje ludzi to trzeba zatrudnić więcej, to jest tak proste.
Rząd wydaje pieniądze na premie, ale nie ma na dodatkowych funkcjonariuszy lub szkolenia ?

Przyjmowanie wszystkiego z pokorą powoduje ze ludzie rządzący są bezkarni i nakładają coraz durniejsze oderwane od rzeczywistości obostrzenia.

Juz przeskoczylem ten stan życia i nie robienia krzywdy innym i bezkonfliktowego podjęcia
@Issac: Jeśli według Ciebie policja to pieski i mają płacone od tego żeby biegać do takiego anty systemowca jak Ty i dzwonić domofonem, to ja w tym momencie już nie widzę dalszego sensu dyskusji.

Drugi Wałęsa po prostu, kiedyś będziesz mógl napisać, że Ty sam to wszystko obaliłeś i naprawiłeś Polskę, a zaczęło się od olania aplikacji i wiedziałeś, że w ten sposób uratujesz innych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Soko_l: w zeszłym tygodniu spędziłem 4h czekając na drogówkę w komisariacie aby odebrać dowód rejestracyjny bo cały oddzial 6 osób poszedl do szkoły ucząc o przepisach ruchu drogowego... więc maja dużo czasu, niech biegają ( )
Po co ten sarkazm?
taka rada - sa rozni ludzie i nie ma co się unosić na zdanie jakiegoś randoma na wykopie. Otwórz umysl na świat bo nie jest tylko
@GdanskieTramwajeSaSlabe: ale jak bezkarnie cię będą karać. Jest ustawa i rozporządzenie. Jest tez podstawowa logika w tym działaniu. Masz mieć apke na czas kwarantanny bo jest to sensowne z każdego możliwego punktu widzenia. Nie masz telefonu to spoko, oświadczasz ze tak jest i będzie ci policja pukała do drzwi 2 razy dziennie.

Jaki masz z tym problem?