Wpis z mikrobloga

  • 366
Zobaczyłam to na fejsbuku. W sekcji komentarzy same śmichy chichy o jaka fajna żartobliwa odpowiedź taka błyskotliwa niby noblistka a taka równa normalna babka hihihi hihihi

Czy tylko mnie wydaje się to trochę nie w porządku, że ktoś taki jest w stanie zakupić własny dom dopiero po otrzymaniu takiej nagrody? No co do #!$%@? ( _)
szzzzzz - Zobaczyłam to na fejsbuku. W sekcji komentarzy same śmichy chichy o jaka fa...

źródło: comment_1602559093piZwtK4lAwb2GmCo3j6lkC.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@szzzzzz: To aż nadzbyt normalne niestety, ilu profesorów jeździ tramwajami mieszka w tych samych mieszkaniach 30m2 i zarabia mniej od babek w lidlu na kasie... taka smutna rzeczywistość
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Czego nie rozumiesz? Najpierw musiała zbudować dom dla każdego wydawcy, jego julki i oskarka bo bez szefa nic by nie napisała bo ktoś musi dać prace żeby była najpierw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szzzzzz Jej fach jest dla większości ludzi nudny i nieciekawy, a do tego jest obiektywnie bezużyteczny. Nie ma nic dziwnego w tym, że na nim nie zarabiała.
  • Odpowiedz
@Lordon: nie ma takich profesorów, chyba, że #!$%@?ą całe pieniądze na heroinę lub smocze monety każdego miesiąca. Albo nie pracują w zawodzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Lordon: Pamiętam, jak Perelman nie przyjął miliona za dowód hipotezy ponicarego. Ktoś bardziej ogarniaty dobrze zauważył, że za ilość czasu i pracy jakiej wymagał go ten dowód, to z tego miliona nie wychodziła nawet minimalna krajowa ()
  • Odpowiedz
@BanzMakeHerDance: @Lordon: @Brydzo: pensja doktora to jakieś 3,5-4,5 na rękę. Profesor zarabia ponad 6, a jak jest ogarnięty i ma dodatkowe funkcje (dziekan, prodziekan, kierownik katedry itd) to dostaje jeszcze więcej. Znam osobiście jednego i wyciąga (etat na dwóch uczelniach) ponad 15 na rękę, a nie jest to żaden lekarz z UM, czy prawnik z UJ, tylko uczelnia z tych, co produkuje bezrobotnych.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: skoro wykonuje bezsensowna i niepotrzebna pracę to chyba ok.


@Dolan: Dlatego laski z Onlyfans zarabiaja lepiej od lekarzy czy naukowcow pracujacych przy szczepionkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz