Wpis z mikrobloga

  • 12
@Radek41 ale z ciebie rasista. Wg normalnej osoby żona zostawila sosnierza dla innego faceta. A ty pierwsze co widzisz to to że zostawiła go dla MURZYNA, matko święta, jak tak można, przecież mokebe jest czarny i głupi hehehe, frajer sośnierz.
  • Odpowiedz
@wilku88: tym bardziej beka z niego. Jaką on musi być ciotą w życiu prywatnym, że takiej baby nie upilnował XD dzięki za dodatkowy lolcontent XD
  • Odpowiedz
Lewactwo jest winne temu że sośnierz nie mógł na spokojnie wytresować tej polki bo komuchy zabrały mu wolność a w bibli pisze że baba bez #!$%@? nie działa bo buk świat stworzyłby inaczej a zwierzęta nie czują jak sie je #!$%@? baba też nie bo lewacka, wszystko


@suqmadiq2ama: grubo pojechałeś, po "bibli" (ort) buk (takie drzewo) zwierzętach, ale przede wszystkim udowadniasz że nie czytasz ze zrozumieniem. Polecam kurs czytania ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@Aluminium: Ale ja o nic nie chcę walczyć, a tymbardziej o dobre imię Sośnierza. Chodzi tylko o to, że patrząc w lustro nie będę czuł wstydu, że śmiałem się z kolesia którego hehe zostawiła żona hehe
  • Odpowiedz