Wpis z mikrobloga

Widziałem przed chwilą na reddicie jak puma śledziła gościa i w sumie zacząłem się zastanawiać jak najsensowniej walczyć z takim dużym kotem? Chyba najlepsze wydaje się wejście na plecy i szukanie duszenia zza pleców. Nie wiem, tak mnie naszło. Są jakieś filmiki z takich zapasów? XD
#pytanie
  • 28
@Hitmonlee słyszałem że w Pakistanie są walki typu człowiek vs lew lub człowiek vs niedźwiedź tylko że wcześniej podobno wyrywają zwierzętom pazury... Nie widziałem ale słyszałem o tym
@thebearded0ne: #!$%@? właśnie tak sobie wyobrażałem swoje starcie z pumą xD gilotyna czy trójkąt odpadają i wydaje mi się, że puma jest zbyt zwinna żeby ją skutecznie trafić (i samemu nie zostać trafionym - zębami) ciosem czy kopnięciem. No to zostają plecy, jakoś nogi obwiązać i dusić
@Hitmonlee: to ptoste, odwracasz się i biegniesz w jej stronę krzycząc, a chwilę przed impaktem przybierasz formę kuli i wbijasz w bydlaka na pełnej prędkości
zwierz nie wie co się dzieje, bo tego ruchu matka go nie uczyła, zdezorientowanemu kotu wkładasz palce w oczy, gryziesz itp Gorzej jak ma wściekliznę, albo nie daj borze, covid-19, wtedy nawet po wygranej zapewne zginiesz ¯\_(ツ)_/¯
@franaa: nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy, ale ja miałem na myśli usiąść na plecach tego kotka i obwiązać go swoimi nogami. Właśnie z tej pozycji kociak ma - wydaje się - najdalej do pleców człowieka