Wpis z mikrobloga

@kutarate: oglądam tych szurów, Debil Osadowski wykłóca się ze studentem, który dorabia w sklepie Levisa w galerii. Wyjeżdża z oświetleniem w sklepie () Niech idzie pod dom Jarka strajkować, jak jest taki mądry a nie męczy ludzi, którzy nic nie mają z tym wspólnego.
@bet730: To chory kraj skoro nie mogę ustalać swoich zasad w swojej własności jak np. w restauracjach niektórych wymagają minimum marynarki i bez niej cię nie wpuszczą albo do klubu nocnego bramkarz może cię nie wpuścić bo mu się nie spodobasz
@bet730: Poziom kultury pokroju wywalenie się na półce sklepowej, jak menel na ławce w parku czy przekrzykiwanie w rozmowie policjanta świadczy o jego poziomie kultury a właściwie jej brak. Jeszcze cwaniakowanie, że stężenie CO2 jest za wysokie i bedzie wzywał sanepid. W dupie był i gówno wie co do tego aspektu. Myśli, jak powie regułkę wyklepaną to każdy się spoci.

Szury, tak op określił ich ( ͡° ͜ʖ ͡
@bet730: u mnie w robocie też mam ziomka, który co chwile mi stęka, że przepisy są nie konstytucyjne, że to nie ustawa tylko rozporządzenie i wali cały esej plus jakieś poglądy z yt z dziwnych kanałów, To mówię mu, ciekawe czemu taki cwany jesteś w starciu z ochroniarzami z orzeczeniem drugą grupą w Biedronce którzy dorabiają do słabej emerytury a nie pojedziesz strajkować do Warszawy. Cisza momentalnie następuje.

No teoretycznie powinni
@futrzakos: chłop był ze swoją córą i bratem w sklepie. Zapewne odmówili sprzedaży ze względu na brak maseczki, a ten odpalił transmisję. Facet ma duże zasięgi, więc trochę ludzi przyjechało.

poglądy z yt z dziwnych kanałów


wiesz, kiedy gadają pierdoły to wiadomo, ale w tym przypadku Osadowski bezlitośnie punktował i miał rację. Jest znacznie bardziej opanowany emocjonalnie niż Biedka, który momentami się plątał i nie miał np w pełni racji w