Wpis z mikrobloga

@Impuls94: 1 sezon tylko dlatego ze zamysł był fajny. Później idiotyzm bohaterów a zwłaszcza tej głównej bohaterki blondyny, ktora psuła serial swoim egoizmem, #!$%@?ła głupimi decyzjami itd. Co do lekarstwa to szczerze nie widziałem chyba nic bardziej z dupy na siłe wpakowane XD myślę że "ku jezioru" skończy podobnie chociaż, właśnie skończyłem oglądać i niektóre kadry to byłem w szoku że tak pięknie to nagrali.
@pico: ani zombiaki ani covid, mało jest o wirusie wytłumaczone, nie wiadomo co się stało z reszta świata, wszystko póki co jest w otoczce niewiedzy. moim zdaniem póki co warto zobaczyć ale z napisami i oryginalnym jeżykiem bo klimat rosji jest bardzo mocny, zwłaszcza scena w której zamiast odkażać ranne wysokimi procentami, wlewają do gardła jako znieczulenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak wcześniej powiedziałem niektóre kadry
@Impuls94: mnie bardziej rozbawiło


serial mógłby dużo osiągnąć ale nie broni się niczym oprócz zamysłem, #!$%@? kadry, postacie pisane przez pijanego, bezsensowność niektórych scen, chciałbym żeby było inaczej ale nie warto tego oglądać