Wpis z mikrobloga

ostatnio poznałem koleżankę mojej różowej, która sobie lubiła potinderkować. Dziewczyna wykształcona, ładna, nie wstyd przedstawić rodzinie i nawet wysoka jak na kobiete, na oko ze 173-175cm. Poznała typa który nie dość, że ma brzuszek, chadem to na pewno nie jest, to jeszcze ma ok 170cm, nawet moze troche mniej. Tylko gość wymyśla jakieś zajebiste randki, skoki na bungee, przejażdża rajdowym autem itd. Dziewczyna na początku "no on mi się nie podoba, jest niski, nigdy nie byłam z niższym facetem i to dla mnie problem powiem szczerze", po kilku randkach "noo to naprawdę fajny facet, no jest niski ale w sumie dobrze sie z nim czuję wiec pospotykam sie z nim", mija kolejnych kilka dni "jest naprawdę super, ale on to jakis lowelas, widzę, że cały czas ma tego tindera, ja już nie wiem czy mu zależy" później "ale mnie #!$%@?, niech on się zdecyduje czego chce", i ostatnie wieści "ja się w niego wkręciłam" xDDDD

także płaczcie dalej wykopki, że świat jest okrutny bo nie macie 180cm xD

#tinder
  • 35
  • Odpowiedz
@TonyP: Z tym, że to co przytoczyłeś idealnie wpisuje się w filozofię wykopową. Typek musi wymyślać jakieś drogie randki, narażając się pewnie na niemałe koszty, tylko po to, by zrekompensować braki w wyglądzie, które są kwestią genetyki. Jak mu się skończą pomysły/kasa na bawienie księżniczki to pewnie powie "jednak to sobie przemyślałam i nie chcę z nim być, bo hihi nie czuję się przy nim bezpieczna" i przeskoczy do chada, do
  • Odpowiedz
@TonyP: znajoma twojej różowej go w końcu zleje wiesz dlaczego? Bo za dużo bedzie miała wrażeń i typowi skończą się pomysły i hajs chyba że jest dobrze dziany i szybko się nim znudzi.
  • Odpowiedz
a


@lossiemkos89: @kulfon_sciekozyj: @JimNH777:

z tego co wiem to jeszcze nie zaruchał bo trochę błędów zrobił ale dziewczyna mu się wprost wyłożyła jak na tacy, że jej się podoba, w każdym bądź razie całuski i przytulaski były co dla niektórych wykopów jest marzeniem nie do zdobycia xD

gosc ma kasę itd ale to chodzi o emocje jakie w niej wzbudza. Jeśliby spotkala chada który byłby nudny jak flaki z
  • Odpowiedz
@kulfon_sciekozyj: podsumowales kolesia :D " bez żadnych skoków spadochronowych, czy innego nurkowania, a za sam fakt posiadania dobrych genów." sam znam nudnych ludzi ktorzy sa przystojni i maja kazda jaka chca ;) nie srajac pieniedzmi,zwykla praca a tu koles #!$%@? fikolki jak na karakana przystalo XD
  • Odpowiedz
z tego co wiem to jeszcze nie zaruchał


@TonyP: dziękuję, zaorane ;)

A serio to mi tego nie tłumacz, że to gadanie o wzroście to jest w wielu przypadkach shittest, którego większość przegrywów nawet nie rozumie. Polski blackpill to często samo black a bez pilla czyli marazm bez wiedzy. Wyjątkiem są akurat takie dziewczyny jak opisana, które same są wysokie. Randkowanie takiej jest po prostu trudne, bo ciężko pocałować czy objąć
  • Odpowiedz
j


@JimNH777: gość dla Ciebie pajacuje bo robi co innego niz 99% facetów, no faktycznie pajac xD w dodatku to działa. Gość by już dawno zaruchał tylko jest niepewny siebie to raz, dwa gdy ona mu sie wyłożyła na tacy to on jakby to odtrącił. Gdyby wzbudził w niej większe zaufanie gdzie by przez jej głowę nie przechodziły myśli " nie dam mu dupy zeby sobie nie pomyslal ze jestem latwa"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosmita: bo wiesz, skojarzenia z rynsztokiem mialam i faktyczne wielu przustojnakow pewnie tam wylądowało, oczywiście opinia ludu byla ze to baby ich tak rozpuscily
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: temat na dłuższy post, albo pogaduchy przy dużej butli wina... bo zbyt łatwo można spłycić.

Są różne rodzaje śmietników i różne rodzaje rynsztoków. Czasem na dnie można znaleźć perłę... Ot wyjątek potwierdzający regułę.

Co do "opinii ludu", mam komfort trzymania jej pod kitą. Ty chyba też :)
  • Odpowiedz