Wpis z mikrobloga

ostatnio poznałem koleżankę mojej różowej, która sobie lubiła potinderkować. Dziewczyna wykształcona, ładna, nie wstyd przedstawić rodzinie i nawet wysoka jak na kobiete, na oko ze 173-175cm. Poznała typa który nie dość, że ma brzuszek, chadem to na pewno nie jest, to jeszcze ma ok 170cm, nawet moze troche mniej. Tylko gość wymyśla jakieś zajebiste randki, skoki na bungee, przejażdża rajdowym autem itd. Dziewczyna na początku "no on mi się nie podoba, jest niski, nigdy nie byłam z niższym facetem i to dla mnie problem powiem szczerze", po kilku randkach "noo to naprawdę fajny facet, no jest niski ale w sumie dobrze sie z nim czuję wiec pospotykam sie z nim", mija kolejnych kilka dni "jest naprawdę super, ale on to jakis lowelas, widzę, że cały czas ma tego tindera, ja już nie wiem czy mu zależy" później "ale mnie #!$%@?, niech on się zdecyduje czego chce", i ostatnie wieści "ja się w niego wkręciłam" xDDDD

także płaczcie dalej wykopki, że świat jest okrutny bo nie macie 180cm xD

#tinder
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JimNH777: xD działa w tym sensie, że wszedł jej do głowy bardzo, działa jej ogromnie na emocjach i gdyby tylko spowodował wrażenie, że można mu zaufać to by chłop zaruchał. Ona się po prostu boi, ze jak mu da to on ją zostawi i będzie się uganiał za innymi. Tak jak napisałem wcześniej ona się wkręciła i wiem to od niej bo słuchałem jak się żaliła mojej różowej przez telefon
  • Odpowiedz
@JimNH777: wszystko zależy od Twojego celu, jeżeli do czegoś w życiu doszedłeś i chcesz sobie znaleźć laskę, to wydanie kilku groszy nie ma takiego znaczenia. Gość po prostu dobrze używa środków jakimi dysponuje.
  • Odpowiedz
@TonyP: " i gdyby tylko spowodował wrażenie, że można mu zaufać to by chłop zaruchał. " XDD jak kobieta cie chce wyruchac to zerwie z ciebie ubranie i zrobi z toba co chce i gowno tu ma #!$%@? o jakims zaufaniu
  • Odpowiedz
Tom Hardy (175 cm), Jamie Foxx (175 cm), Robert Downey Jr. (175 cm), Johnny Depp (178 cm), Jude Law (178 cm), Jason Statham (178 cm), Sylvester Stallone (177 cm), Tupac Shakur (176 cm), Justin Bieber (175 cm), Daniel Craig (178 cm), Colin Farrell (178 cm), Zac Efron (173 cm), Justin Bartha (173 cm), Eminem (173 cm), Kaney West (173 cm), Bogusław Linda (178 cm), Adolf Hitler (175 cm) ... dziękuję dobranoc
  • Odpowiedz
@TonyP: Z jednej strony debile dający #!$%@? o parę cm wzrostu i jakieś kąty szczęki, z drugiej Ty nie widzący, że koleś kupuje sobie towarzystwo tej laski. Wiem, że symetryzm jest na wykopie krytykowany, ale chyba w tej dyskusji ma sens
  • Odpowiedz
@Stallion45: co znaczy kupuje towarzystwo ? co wg Ciebie robi "normalny" facet ? jest nudny, zaprasza tylko na kawy, i ona ma się w nim zakochać bo tak ? wtedy jest dobrze ? chyba każdy z nas stara się zaimponować dziewczynie do której podbija w sposób mniej lub bardziej udolny. Prawdą jest, że wygląd pomaga, im masz większy deficyt urody tym zadanie trudniejsze ale nie niemożliwe.
  • Odpowiedz
@TonyP: Ile kosztuje skok na bungee czy przejazd rajdówką? Nie neguję, że facet może takie coś zafundować SWOJEJ kobiecie, ale to co opisujesz to jakiś lekko premium friendzone i nic więcej.
  • Odpowiedz
@TonyP: czyli ona nie do końca zadużyła się w nim, a w atrakcjach jakie jej funduje. Koleś od paru randek robi fikołki jak małpka w zoo i nawet nie zaliczył pierwszej bazy. Teraz zabierz te atrakcje, o których piszesz i spraw, aby ona była nim zainteresowana bez tych atrakcji. Troche żal typa, bo mocno się to na nim odbije, nie tylko finansowo.
  • Odpowiedz