Wpis z mikrobloga

@epic_25: a pobujałby się zimą na parkingu na ręcznym to by wiedział, że odbijanie nagłe w drugą stronę jest idiotyczne xD

Ja dobrze znam swoje auto i wiem w jakich warunkach i jakiej prędkości traci przyczepność i zdarza się to często świadomie i wtedy nawet specjalnie nie macham kierownicą i jadę dalej swoim torem.
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: Nikomu. Tysiące ludzi przejeżdża w tym miejscu codziennie i się nie rozbijają. W Szczecinie tez jest taki zakręt, który weryfikuje mistrzów na łysych oponach, a który sprawnym autem można pokonać dwukrotnie przekraczając dozwoloną prędkość.
  • Odpowiedz
@kubapolice: to chyba przy wykorzystaniu 2ch pasow i pobocza.

jezeli takie miejsce przyciaga wypadki to znaczy ze ktos z----l sprawe (podobnie jak three miles island gdzie codziennie odpalalo sie ponad 100 alarmow - wiekszosc nie majacych znaczenia dla dzialania placowki ale odciagajaca uwage od innych waznych powiadomien) i gddkia ratuje sie znakami, bo przebudowa jest juz nieoplacalna
  • Odpowiedz
@kubapolice: to po co budowac droge w klasie S jezeli i tak nie ma tam warunkow na jazde 60+? podwojne marnotrastwo pieniedzy?

wezel konotopa w warszawie tez ma fajna niespodzianke dla przejezdnych
  • Odpowiedz
a komu powinni odbierac uprawnienia za zaprojektowanie takiego zakretu?


@Tylko_noc: nie wiem, ale może ci powinni r----------ć blok żeby się zakręt wyprostował?
  • Odpowiedz